فال ازدواج
.
انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس
خوراک آر اس اس

 

 

مسابقه سفره هفت سین
موضوعات کاربردی موضوعات کاربردي
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
Like Tree11Likes

موضوع: فال ازدواج

 1. Top | #1
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض فال ازدواج


  زن متولد فروردین، نماد: حمل


  دوشیزه های مریخی جذاب هستند و قدرتهای ویژه ای دارند و بیش از همتای مردشان در بدست آوردن دل دیگران موفق هستند. این زنان حین ورود به یک اتاق، با صراحت لهجه و صداقت جمع را مجذوب خود می کنند. بعضی به آنها بدگمان می شوند و برخی آنها را دوست دارند زنان مریخی را می توان از رنگ لباس شناخت. آنها مثل ماشینهای آتش نشانی از سر تا پا قرمز می پوشند.

  بهتر است قبل از آنکه تصمیم بگیرند بچه دار شوند، شغلی برای خود انتخاب کنند تا جنب و جوش و تحرک داشته باشد و بتوانند از این طریق شور و شوق همیشگی خود را ابراز کنند. در غیر اینصورت پس از ازدواج احساس می کنند محدود شده‏اند (او در همه حال خواهان آزادی است) و بحران از اینجا آغاز میشود. او فمینیست سر سختی است و با چنگ و دندان با شوهرش می جنگد. او زن خانه دار معمولی نیست و هیچ مردی نباید تلاش کند از او زنی خانه دار بسازد. دختر متولد این برج بسیار مستقل است. او همانطور که خود را به دیگران نشان می دهد، مرد مناسبی را برای ازدواج پیدا می کند و ازدواج او از همه حیث تمام و کمال خواهد بود .


  با این که فرزندانش تا زمانی که با او زندگی می کنند، او را محدود می کنند ، ولی او مادر خوبی برای آنهاست و درست زمانی که آخرین بچه خانه را ترک کند، نهایت لذت را از زندگی خواهد برد. به کلاسهای هنری میرود و به فعالیتهای هنری می پردازد. از آنجا که متولد این نشانه در پی منافع خود است و به آزادی های زیادی می دهد، پس دختران متولد این برج نباید در سنین پایین محدود شوند. او قبل از شناخت دیگری و علاقه به او، اول باید خود را بشناسد که شاید سالهای سال به طول انجامد. اگر در نوجوانی و اوایل جوانی گرفتار و محدود شود. شاید سی سال بعد تسلیم طبیعت شتابزده خود شود و زندگی زناشویی اش در معرض خطر قرار گیرد.


  این زنان سرشار از شور و نشاط، محبت و شگفتی هستند و می خواهند نقش مهمی را در زندگی بازی کنند. علاقه آنها به دیگران از آنجا ناشی می شود که قوچ هستند و ریاست طلبی آنها به این علت است که تحت سلطه مریخ‌ ـ سیاره ریاست طلبی ـ به سر می برند.


  دختر متولد فروردین اگر مرد مناسبی را پیدا کند، وقت را تلف نمی کند، پا پیش می گذارد و حتی یک قدم هم به عقب نمی رود. او مثل همتای مردش گاهی خوش شانس است و گاه نیز معشوق رویایی اش همچون خرگوش گریز پا با وضع ناامید کننده ای فرار می کند. متولدین این برج همیشه باریک بین و آگاه نیست و ممکن است با گزافه گویی (لاف و گزاف) افراد حساس را فراری دهد.


  دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار کمال گراست و در یک روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریک او گرگی در لباس بره است، قیافه غم انگیزی پیدا می کند. او خیلی آسیب پذیر است و سعی می کند آن را پنهان کند. نشانه های آبی و خاکی به امنیت خانوادگی نیازمندند اما زن مریخی باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد. او باید در اجتماع باشد تا اجتماعی شود. اگر این دختر زمانی را به خودش اختصاص ندهد از روابط بیزار و متنفر می شود، داد و هوار و گریه می کند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است که در یک قوطی کبریت می بینید.


  قوچ ماده ترکه ای نیست اما خوش بنیه است. باور نمی کنید؟ او را در نظر بگیرید.

  متولد فروردين حسود و مشكوك مي باشد و اگر ايده آل شما زني ملايم و آرام هست زن متولد تير ماه و يا اسفند،شما را بيشتر خشنود مي كند،اما اگر فكر مي كنيدبا زني كه اعتماد به نفس زيادي داشته و خوش نيت است و در مورد كسي كه دوست دارد،حسادت مي كند،سازگاري بيشتري داشته باشيد،بهتر است با زن فروردين كه دقيقآاين خصوصيات را دارد،ازدواج كنيد.اگر شوهر اين زن،مردي بخشنده و فهميده و برتر از خود او و داراي شخصيت قوي و سالمي باشد و حرفي را كه مي زند حتمآ عمل مي كند،باشد،براي هر دو طرف خوب و نيكو مي باشد.

  رابطه زناشويی متولدين فروردين با ساير ماه ها
  فروردین اگر سعی کنند واقع بين بوده و در مقاطع مختلف زندگی خصوصيات مثبت و شايسته يکديگر را زير ذره بين قرار داده و تقويت کنند به آرامش دلپذيری در کنار يکديگر دست يافته و زندگی خوبی خواهند داشت .
  اردیبهشت روابط زناشويی آنها با يکديگر هيچ کم وکاستی نخواهد داشت زيرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمايلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
  خرداد آنها در زندگی خيلی خوب می توانند با يکديگر دوست و صميمی باشند و از خطاهای يکديگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرين روحيه تنوع طلب آنهاست که زياد ثبات ندارند.
  تیر اگر اين دو بتوانند همديگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذيری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.
  مرداد با وجود همه تخاصمات و درگيری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بين آنها برقرار باشد زندگی خوبی با يکديگر خواهند داشت.
  شهریور آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .
  مهر پيوند بين اين دو توام با سازگاری و توافق و نيکبختی است. آنها از نظر نيازهای جسمانی نيز با يکديگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند يکديگر را ارضا کنند .
  آبان آنها از نظر جنسی بسيار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های ديگر اگر کمی گذشت و خويشتنداری داشته باشند زندگی زناشويی بی دردسری خواهند داشت .
  آذر آنها در کنار يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط بايد مراقب روحيه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
  دی اگر پيوندی ميان متولد فروردين و دی صورت گيرد بايد با تحمل و صبر و بردباری و خويشتنداری طرفين برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرين سعادت گردد.
  بهمن هر دو از يک احساس مسئوليت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنايی به خواسته های يکديگر می شود و رابطه ای گرم و صميمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.
  اسفند اين پيوند سرشار از فراز و نشيب و مملو از تفاوتها و تضادها ست.


  مرد متولد فروردین، نماد: حمل

  سیاره مریخ به آنها عضله و هیکل عالی بخشیده و از آنجا که به هوای آزاد علاقه زیادی دارند، حتی در زمستان هم پوستشان برنزه است. موهای این مردان آتشین معمولاً روشن بور است و اگر پوستشان روشن باشد کک مک های ملیحی دارند. بزرگترین موهبتی که مرد متولد فروردین از آن برخوردار است به ابروهایش مربوط میشود که شبیه شاخهای قوچ است. متأسانه برخی از آنها با گذشت زمان زجر می کشند و چهره جذاب آنها تغییر می کند و به آدمی لاغر مردنی و ناخوش تبدیل میشوند.

  پیش از آنکه تصمیم بگیرید مرد متولد این برج درست همان چیزی است که گفته شد. احساسات خود را کنترل کنید. همه متولدین صورت فلکی حمل قبل از آنکه درگیر تجربه های عاطفی شوند، باید دوباره فکر کنند. چون هر نوع مشارکت و همکاری ، حتی مشارکتهای تجاری می تواند برای آنها مشکل ساز باشد. متولد این برج فراموش می کند که همکارانش نیز درکنار او هستند. او می خواهد قرص و محکم و برنده باشد، حتی گاهی ازیاد می برد که برای نان بیار کباب ببر بازی کردن هم باید دو نفر بود.

  متولد این نشانه بسیار شتابزده و نا شکبیا است. مرد متولد این برج انتظار را دوست ندارد (برای هیچ چیز). اگر فکری در سر دارد می خواهد همین حالا به انجام برساند و تا هفته آینده صبر نمی کند. به نظر آنها زندگی آنقدر کوتاه است که نباید وقت را تلف کرد. همه مردان مریخی باید قبل ازپرش خوب به اطراف نگاه کنند.
  بیشتر متولدین این برج عاشق زندگی هستند و می توانند با شور و اشتیاق فراوان مثل زنبور عسل با عجله به این طرف و آن طرف بروند. شور و شوق کودکانه آنها می تواند دنیا را برای بقیه ما درخشانتر کند. اما یک بخش در زندگی او وجود دارد که سبب بروز مشکلاتی میشود: هیجان و شیفتگی او می تواند او را مغلوب کند و این دلیلی می شود که او بخواهد برشما هم چیره شود! اما اغلب وقتی خواسته اش عملی میشود، راه می افتد تا در جای دیگری بچرد. بدست آوردن مرد متولد برج فروردین آسان ولی حفظ او مشکل است. حتماً اگر شما را با گره محدود کرد، باز هم تلاش کنید تا مسیری درست و حسابی برای دسترسی به او پیدا کنید.

  مردان متولد این برج به دلیل جاذبه جسمی و گیرایی مریخی، اغلب جذاب هستند. ویژگی آتشین آنها موجب غرور می شود. آنها از خود و وجهه خود بسیار آگاه هستند . از آنجا که می خواهند همیشه اول باشند، هم در عشق و هم در تجارت برای خود مسابقه اجرا می کند. آنها به شریکی احتیاج دارند که با هوش باشد و کارها را به درستی سامان دهد تا بتوانند با توافق، با یکدیگر زندگی کنند و یک تیم واقعی باشند چون او از خطر نمی هراسد. قوچ منفی مثل طاووس با ادا و اصول راه می رود و حتی معشوقه را هم رقیب خود به حساب می اورد و سعی می کند با او هم رقابت کند.

  از آنجا که او آدم مهمی است شکست را نمی پسندد. او گاه دوست دارد خود نمایی کند و از شریکش همچون دارایی با ارزشی مواظبت کند. به همین دلیل زنی را دوست دارد که عالی به نظر برسد.
  مرد مریخی پدر خوبی است و تا جایی که ممکن است سعی می کند بچه ها را به گردش ببرد (داشتن یک پسر بچه شش ساله بهانه بسیار خوبی برای فوتبال بازی کردن روزهای جمعه است) او ازسوت کشیدن دخترانش نیز بسیار خوشحال می شود خیلی لی لی به لالای آنها می گذارد (هیچ وقت قادر نیست در مقابل صورتی زیبا مقاومت کند). با این وجود خلق و خوی بابا هم می تواند مثل طوفان وحشتناک شود. چون آدمی نیست که در سکوت بق کند پس داد و هوار می کند.
  اما وقتی این وضعیت را گذراند دوباره یکپارچه لبخند میشود و صلح و آرامش حاکم خواهد شد. البته برای مدتی! تا آنجا که به او مربوط می شود، همسرش هیچ اشتباهی نمی تواند مرتکب شود. اما به محض آنکه خانم او را تحقیر کند، با غم و غصه هایش تنها می شود و گاه به جای جمع و جور کردن تکه های خرد شده شخصیتش، اینجا و آنجا به دنبال وقفه واستراحت می رود. او گاهی نگرشی کاملاً کودکانه به عشق و زندگی دارد، و بیش از آنکه با آنها روبرو شود، از آنها فرار می کند.

  قوچ نر آمیزه ای شکوهمند از زندگی، عشق و شهوت است. برای اثبات گفته ام داستانی برایتان نقل می کنم:
  یک صبح بهاری مردی در علفزار شصت گوسفند و یک قوچ را می چراند، در پایان روز وقتی سلانه سلانه به خانه بر می گشت شصت گوسفند خواب الوده و یک قوچ عنان گسیخته به همراه داشت.


  ممكن است شوهر فروردين ماه شما،عاشق شما بوده و دوستتان داشته باشد و به عبارت ديگر،وابسته به شما باشد.لازم است كه در هر فرصتي او را ستايش و تمجيد كرده و فوق العاده بودن كارها و رفتارهاي او را يادآور شويد.مرد متولد فروردين دوست دارد كه در هر فرصتي سخناني مبني بر محبوبيت و مورد پسند واقع بودن خود را از بشنود.زني كه با مرد فروردين ازدواج مي كند،بايد شخصيت قوي داشته باشد.زيرا اين مردان زني را كه شخصيت ضعيفي دارد،خوار و خفيف كرده و خيلي زود ترك مي كنند.اما زني عاقل و با شخصيت،به راحتي مي تواند اين مرد را اداره كند.مرد متولد فروردين حسود است.او نه تنها به خود شما بلكه به شما در خانه نيز،حسادت مي كند.يعني او بايد هميشه حاكم و رئيس خانه باشد .

  رابطه زناشويی متولدين فروردين با ساير ماه ها
  فروردین اگر سعی کنند واقع بين بوده و در مقاطع مختلف زندگی خصوصيات مثبت و شايسته يکديگر را زير ذره بين قرار داده و تقويت کنند به آرامش دلپذيری در کنار يکديگر دست يافته و زندگی خوبی خواهند داشت .
  اردیبهشت روابط زناشويی آنها با يکديگر هيچ کم وکاستی نخواهد داشت زيرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمايلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
  خرداد آنها در زندگی خيلی خوب می توانند با يکديگر دوست و صميمی باشند و از خطاهای يکديگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرين روحيه تنوع طلب آنهاست که زياد ثبات ندارند.
  تیر اگر اين دو بتوانند همديگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذيری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.
  مرداد با وجود همه تخاصمات و درگيری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بين آنها برقرار باشد زندگی خوبی با يکديگر خواهند داشت.
  شهریور آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .
  مهر پيوند بين اين دو توام با سازگاری و توافق و نيکبختی است. آنها از نظر نيازهای جسمانی نيز با يکديگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند يکديگر را ارضا کنند .
  آبان آنها از نظر جنسی بسيار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های ديگر اگر کمی گذشت و خويشتنداری داشته باشند زندگی زناشويی بی دردسری خواهند داشت .
  آذر آنها در کنار يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط بايد مراقب روحيه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
  دی اگر پيوندی ميان متولد فروردين و دی صورت گيرد بايد با تحمل و صبر و بردباری و خويشتنداری طرفين برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرين سعادت گردد.
  بهمن هر دو از يک احساس مسئوليت خوب برخوردارند که مانع از بی اعتنايی به خواسته های يکديگر می شود و رابطه ای گرم و صميمانه را برای آنها به ارمغان می آورد.
  اسفند اين پيوند سرشار از فراز و نشيب و مملو از تفاوتها و تضادها ست.
  منبع: delgarm.com
  ویرایش توسط zigurat : 10-23-2011 در ساعت 07:12 PM
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 2. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 3. Top | #2
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد اردیبهشت، نماد: ثور

  تا به حال به یک جلسه زنانه سرزده‏اید، مطمئن باشید رئیس جلسه حتماً زن متولد اردیبهشت است او احتمالاً چند شیشه ترشی و یا مربا نیز به همراه دارد.
  می پرسید از کجا می دانم؟ خوب اگر ونوس را پدید آورنده خوبی ها، صاحب تجمل و تأمین کننده آذوقه بدانیم، زن متولد ثور را پیش رو داریم. زنان متولد این برج به راستی خانه دار هستند. آنها نگران برچیده شدن ریشه های دایمی زندگی و مشغول ایجاد پایه محکمی برای آن هستند. ثبات بهترین واژه برای متولدین این برج است. هرچیز بی ثبات و موقتی ولو بسیار کوچک، آنها را دچار دلشوره می کند.

  گاهی دختر متولد این برج، مثل میوه درخت بلوط که بر بلندترین درخت های بلوط رشد می کند و هما نجا می ماند، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی می کند . این را به حساب تنبلی یا نداشتن قدرت تخیل نگذارید، او فقط به خانواده دلبسته است و نمی خواهد از آنها دور شود.


  از نظر او هر چیز ملموسی، فوق العاده است. این نشانه در طالع بینی مادر زمین (اردیبهشت) کاملاً محسوس است. یک زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یک کشاورز است. روی زمین کشاورزی می کند و روزهای زندگی اش را در هماهنگی کامل با طبیعت سپری می کند. زن متولد این برج لوند نیست چون زندگی را خیلی کوتاهتر از این می پندارد که بخواهد عشوه گری کند و در مقابل می تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد.

  او هیچ دلیلی نمی بیند که تا وقتی می تواند برای انجام یک کار ورجه ورجه و شیطنت کند، بنشیند و فس و فس کند. او می تواند خیلی آرام و وسوسه انگیز باشد. تخت خواب او همیشه با ملحفه های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابونهای بسیار خوشبو است. وقتی ازدواج می کند، همسر، منزل، آشپزخانه و فرزندانش بسیار مهم می شوند و بیشترین تلاشش را می کند تا همسر و مادری کامل باشد. از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد که مثل خود او وفادار باشد.

  اینها ویژگیهای مثبت شخصیت او است. اما از نظر ویژگیهای منفی او را دست کم نگیرید چراک ه از این نظر می تواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پیشی بگیرد. او از رشک و حسد هم بی بهره نیست. از این دختر انتظار نداشته باشید که ببخشد و فراموش کند، چون در سرشت او نیست. او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با کسی که به او بد کرده، هیچ کاری نداشته باشد.و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه کارانه برای آن است که در آینده مجدداً‌ از همان ناحیه آسیب نبیند .


  همچون همتای مردش، وجود دیگران، بویژه نزدیکترین و عزیزترین فرد برایش عادی میشود. او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را بدرستی بیان نمی کند و فراموش می کند همسرش نیاز دارد که نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر (درست وقتی که او می خواهد ترکش کند)، ‌به این نکته مهم پی میبرد. اگر موقعیتی پیش آید که او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یک کارت پستال سال نو اکتفا می کند.

  به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می گیرد همسرش، پرخاش میکند و می خواهد بداند که چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد. اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می کند، نیازی نیست که بگویم همین که با تو هستم بیانگر همه چیز است. ولی خوشبختانه قبل از آنکه خیلی دیر شود، می فهمد که هر سردی کدورت با کمی عشق و احساسات بر طرف می شود.

  زن متولد این برج بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی که می توانند خواننده های معروفی شوند.


  از آنجا که زن متولد برج ثور مادر زمین است می تواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد. او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمی کند در عوض خیلی به آنها عشق می ورزد. او می تواند بسیار حسود باشد و اجازه ندهد بچه ها خانه را ترک کنند و بالهایشان را باز کنند و پرواز کنند. او از تنبیه بچه ها پرهیز می کند و فقط به آنها عشق می ورزد و این همان چیزی است که او را یکی از گرمترین و صمیمی ترین نشانه ها در آسمان فلکی ساخته است.

  زن ارديبهشت،زماني وابسته شده و ازدواج مي كند كه كاملآ عاشق باشد.دراين حال به عيب و ايرادهاي شوهر خود اهميت زيادي نداده و به بهبودي اوضاع با گذشت زمان،اعتقاد دارد.در عين حال اين زن به خاطر اعتماد شوهر نسبت به وي،اعتماد كاملي به همسرش دارد و حتي در مورد خيانت و بي وفايي همسرش،لحظه اي فكر نمي كند.شوهر او درست مانند وي صادق خواهد بود.
  معمولآ در نظر و تفكرات خود اشتباه نمي كند و حسادت در مورد عشق براي او معنايي ندارد.اما اين زن،گاهي با شرايط غير عادي و دور از انتظار خود روبرو شده و شوهرش نسبت به وي بي وفايي كرده و خيانت مي كند.و در آن لحظه اين زن تبديل به يك گاو زخمي مي شود.اگر مرد پشيمان شده و عذر خواهي كند،زندگي مشتركشان،مانند قبل،ادامه پيدا مي كند،اما اگر مرد به كار و خيانت خود ادامه داده و احساس ندامت نكند،زن ارديبهشت دچار بدبيني شديد شده و منزوي شده و به طور كامل با زندگي قهر ميكند.

  رابطه زناشويی متولدين اردیبهشت با ساير ماه ها
  فروردین روابط زناشويی آنها با يکديگر هيچ کم وکاستی نخواهد داشت زيرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمايلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
  اردیبهشت پيوند دو ارديبهشتی با يکديگر قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .
  خرداد از نظر برنامه ريزی در زندگی و نظم و مقررات ممکن است پيوند اين دو با يکديگر چندان سازگار نباشد.
  تیر پيوند ميان متولدين ارديبهشت و تير بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
  مرداد اين دو در روابط زناشويی با يکديگر سازگار و هماهنگ هستند و يکديگر را ارضا می کنند و اين عامل مهمی برای پايداری کانون خانواده آنهاست .
  شهریور ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.
  مهر پيوند عاطفی خوبی ميان آنها برقرار است و از نظر جنسی نيز يکديگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر بايد تا اندازه ای سلطه متولد ارديبهشت را بپذيرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
  آبان اين دو عليرغم تفاوتها و اختلاف سليقه هايی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خويشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
  آذر ازنظر روابط جسمانی تقريباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و يکديگر را ارضا می کنند . برای رسيدن به تعادل بايد هر دو به سهم خود کمی کوتاه بيايند.
  دی زندگی متولدين ارديبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
  بهمن اين دو در اکثر زمينه ها با هم اختلاف سليقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آيند بدون شک همديگر را کامل می کنند.
  اسفند از لحاظ شخصيتی باهم چندان سازگار نيستند ولی اگر از خود محوری دست بردارند و باهم يکی شوند می توانند همديگر را کامل کنند .

  مرد متولد اردیبهشت، نماد: ثور

  مرد متولد برج اردیبهشت می تواند خیلی پررو باشد! در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ گاه نزدیک او نایستید چون تمایل زیادی دارد که شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و کیک، دلقک بازی در می آورد. (هر چیزی که به غذا شبیه باشد او را خوشحال می کند.)

  اعتقاد و وفاداری از خصلتهای این مرد ساده است و انتظار دارد که این ویژگیها را در هر کس که می شناسد، از خدمتکار گرفته تا همسرش پیدا کند و به همین دلیل خیلی زود گول زنهای با هوش را می خورد او کسی است که با رضایت قلبی با منشی یا خدمتکارش ازدواج می کند.

  او شریکی می خواهد که آشپزی و خانه داری را به خوبی بداند. از آنجا که به نظر دوستانش اهمیت می دهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد.
  به عکس نشانه های دیگر، او شریکش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمی کند . از آنجا که سیاره او ونوس است، به دنبال کسی نیست که همیشه خود رادر آینه نگاه می کند از نظر او ژست شریک مهمتر از چهره اوست و خوش هیکلی را بیشتر از لاغری می پسندد.

  دوست ستاره شناسی دارم که می گوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد. هر قدر ارتباط او با شریکش طولانی تر شود، حس مالکیتش هم بیشتر می شود و فراموش می کند که او هم انسان است و حتی گاهی به شریک زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی که بابت تهیه آن پول پرداخته ، نگاه می کند.


  او خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما می دهد حتی پیرهانش را هم از تن در می آورد و به شما هدیه می کند. (که ابریشمی و نرم است.) این افراد را حتماً در میهمانی هایتان دعوت کنید چون کسی است که همیشه می خندد و گاهی آنقدر می خندد که ریسه می رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی کرده باشد واقعاً روده بر می شود.


  مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است. اگر شما به عنوان همسر او، برای کاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر کنید. می خواهد بداند کجا بوده اید و یا چه می کردی. او همیشه به دنبال امنیت می گردد.


  متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود، به گردن اهمیت بیشنری می دهند و اغلب گردنهای کلفتی دارند. برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم - که مشخصه برج آنهاست - استخوانی هستند. اما خود، یعنی شانه های پهن و کمری صاف را حتماً دارند.


  آنها عموماً موهای مجعه و تیره، چشمانی قهوه ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند، عجیب است اما بیشتر آنها کاکل هایشان را روی پیشانی می ریزند .
  مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه که برای عاشق شدن زمان زیادی می خواهد. اگر زن خوش شانسی هستید، مطمئن باشید هر سی سال یکبار عصبانیت او را خواهید دید.


  رابطه زناشويی متولدين اردیبهشت با ساير ماه ها
  فروردین روابط زناشويی آنها با يکديگر هيچ کم وکاستی نخواهد داشت زيرا هردوی آنها از لحاظ جنسی تمايلات مشابهی دارند و پرشور و حرارت می باشند.
  اردیبهشت پيوند دو ارديبهشتی با يکديگر قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .
  خرداد از نظر برنامه ريزی در زندگی و نظم و مقررات ممکن است پيوند اين دو با يکديگر چندان سازگار نباشد.
  تیر پيوند ميان متولدين ارديبهشت و تير بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
  مرداد اين دو در روابط زناشويی با يکديگر سازگار و هماهنگ هستند و يکديگر را ارضا می کنند و اين عامل مهمی برای پايداری کانون خانواده آنهاست .
  شهریور ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.
  مهر پيوند عاطفی خوبی ميان آنها برقرار است و از نظر جنسی نيز يکديگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر بايد تا اندازه ای سلطه متولد ارديبهشت را بپذيرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
  آبان اين دو عليرغم تفاوتها و اختلاف سليقه هايی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خويشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
  آذر ازنظر روابط جسمانی تقريباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و يکديگر را ارضا می کنند . برای رسيدن به تعادل بايد هر دو به سهم خود کمی کوتاه بيايند.
  دی زندگی متولدين ارديبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
  بهمن اين دو در اکثر زمينه ها با هم اختلاف سليقه دارند و اگر هرکدام بر حرف و خواست خود پافشاری کند دائم باهم جدال خواهند داشت . اما چنانچه از در صلح و آشتی و تفاهم در آيند بدون شک همديگر را کامل می کنند.
  اسفند از لحاظ شخصيتی باهم چندان سازگار نيستند ولی اگر از خود محوری دست بردارند و باهم يکی شوند می توانند همديگر را کامل کنند .
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 4. Top | #3
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد خرداد، نماد: جوزا

  زن متولد خرداد معتقد است ماهی برای مغز مفید است اگر می خواهید او را شیفته خود کنید یک بشقاب ماهی را تا ته بخورید!
  او پول زیادی بابت هزینه پستی می پردازد و همیشه هم به تنهایی به پستخانه می رود. اگر شما دوست او هستید از دریافت یک خروار کارت پستال و یادداشتهای کوچک او خوشحال خواهید شد چون او دایماً با شما در تماس است. دفترچه یادداشت او پر از قرار ملاقات، برنامه و وظایف اوست و اگر می خواهید او را ببنید، حتماً دو هفته قبل وقت ملاقات بگیرید. او عاشق دیدن نمایشهای جدید، آخرین فیلمها و خواندن جدیدترین کتابهاست و کسی است که با رضایت کامل با شما به گردش های هنری، علمی، تفریحی یا ورزشی می آید.
  بعضی از مردم می گویند که زن متولد خرداد معمولاً شایعات خوبی برای گفتن دارد و می شود اعتراف کرد که خبرهای بی مزه و یا چرت و پرت نمی گوید. خبرهای او بسیار وسوسه انگیز و داغ و مربوط به مسائل روز است. توصیه می کنم هیچ رازی را به او نگویید، چون مطمئناً کمی دور خودش می چرخد، چای دم می کند و برای پخش خبر جدید به یکی از دوستان تلفن می کند.
  زن متولد برج خرداد دوست دارد بلوز و شلوار راحتی بپوشد. او قلباً‌ فمینیست است و عقیده دارد که زنان از هر نظر با مردان مساوی هستند و او نیازی ندارد که زنانگی خود را با زلم زیمبو و یا لباسهای چین واچین ثابت کند بلکه می خواهد او را فقط به خاطر خود و افکارش دوست بدارید بنابراین خود او نیز به ذهن شما بیش از ظاهرتان علاقمند است.
  بیشتر زنان متولد خرداد بسیار سرشناس هستند. اگرچه برخی می گویند آنها آدمهایی سطحی هستند، اما در واقع اینطور نیست. او بر خلاف این آنها خود را به سرعت با محیط وفق می دهند. آنها همانطور که در بحثها در مورد موضوعات اصلی و شاخه های فرعی صحبت می کنند (چون آنها عاشق بحث و مذاکره هستند) به راحتی هم می توانند موضوع را عوض کنند. دوستان یک زن خرداد توصیفهای مختلفی از او دارند.
  گاهی معتقدند او شبیه آفتاب پرست است و تحت تأثیر محیط و افراد مختلف رنگ عوض می کند. اما بطور کلی بهترین ویژگی او این است که حتی اگر سعی کنید به هیچ وجه به ذهن او راه نخواهید یافت. فقط می دانید که هفت روز هفته هر روز بیست و چهار ساعت کار می کند. اگر زندگی یا حتی اتاق خود را با او تقسیم کردید مطمئن باشید شادی او در تمام ساعات شبانه روز شما را مات و متحیر می کند.
  فکر نمی کنم که زن متولد این برج مادر خیلی خوبی باشد، او هم مثل همتای مردش بچه ها را وقتی دوست دارد که بزرگ می شوند و زبان باز می کنند و به جای اینکه خودش بچه دار شود و یکی دو سال خود را به زحمت بیاندازد و هر سه ساعت یک بار بچه را تر و خشک کند و در تختخواب بگذارد، ترجیح می دهد کودکی را به خانه بیاورد و به فرزندی بپذیرد!
  رفتار او اصلاً مثل مادرها نیست. اگر برای بچه ها آشپزی کند، لطف زیادی در حق آنها کرده و بچه ها باید خیلی هم خوشحال باشند. او بیش از تغذیه جسم، به تغذیه مغز آنها اهمیت می دهد و بچه ها را به سوی آموختن سوق می دهد و برای آنها داستان می خواند و آنها را تشویق می کند که عاقلانه فکر کنند. اگر بچه ها بخواهند مادر آنها را در آغوش خود بگیرد، احتمالاً دلسرد و ناامید می شوند ، اما اگر بخواهند آنها را نصیحت کند، حتماً به آنها کمک خواهد کرد.
  زن متولد خرداد،در سنين جواني عاشق مي شود.يعني بهتر بگوييم،عاشق شدن خود را باور مي كند و اگر اين رابطه مدتي ادامه داشته باشد،اين زن پي مي برد كه هرگز عاشق نبوده بلكه فقط او را پسنديده است.ممكن است در همان ابتداي روابط خود ازدواج كند و اين ازدواج كه در سنين پايين صورت گرفته،بعد از مدت كوتاهي،باعث يأس و نااميدي زن مي شود.و زن با استفاده از عقل و هوش خود،براي قطع اين رابطه،دنبال چاره اي مي گردد و نهايتآ آن راه را پيدا مي كند.

  رابطه زناشويی متولدين خرداد با ساير ماه ها
  فروردین آنها در زندگی خيلی خوب می توانند با يکديگر دوست و صميمی باشند و از خطاهای يکديگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرين روحيه تنوع طلب آنهاست که زياد ثبات ندارند.
  اردیبهشت پيوند دو ارديبهشتی با يکديگر قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .
  خرداد باکمی آرامش و صبر و خويشتنداری در مقابله با صفات منفی يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی خواهند داشت .
  تیر احساسات و عواطف و حس وفاداری متولدين تير باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکميل کرده و به سعادت دست يابند.
  مرداد شايد بهترين و پايدارترين پيوند زناشويی ميان اين دو برقرار شود زيرا به خوبی به نيازهای يکديگر پاسخ می دهند.
  شهریور روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.
  مهر اين دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
  آبان اگر از غرور خود کمی بکاهند و همديگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
  آذر اين دو با کمی صبر و خويشنتداری می توانند بر مشکلات فايق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
  دی اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند يکديگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
  بهمن ممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همين دليل زندگی هيجان انگيز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .
  اسفند اسفندی روياپرور و خردادی واقع گرا می توانند همديگر را کامل کنند به شرط آنکه از غرور و خودخواهی بيجای خود دست بردارند و رعايت تعادل و توازن در هر چيز را کرده و کمی منطقی تر باشند.


  مرد متولد خرداد، نماد: جوزا

  به به! از دست او حتماً سرسام می گیرید!
  مردان متولد خرداد بسیار گیرا هستند. دوست شما باشد یا عاشق شما، به هر حال وسوسه انگیر است و جالب اینکه خودش هم به خوبی می داند! اگر شما لارو جنبنده ای هستید پیله ای زیبا به دور شما می تند و صبر می کند تا به پروانه‏ای زیبا تبدیل شوید، اما وقتی به خواسته اش رسید، به این نتیجه میرسد که دیگر پروانه دوست ندارد و آن وقتست است که آرام و بی صدا می رود از آن پیله ابریشمی چیزی به جا نمی ماند و شما هم فقط یک سراب دیده اید. پس اگر می‏خواهید عاشق او شوید از ترفند خودش استفاده کنید. بهترین راه برای جذب او بی توجهی است.
  اگر در میهمانی ها تظاهر کنید که او را ندیده اید، خواهید دید که چطور به خود می جنبد و در عرض دو دقیقه به هر بهانه ای که شده خود را به کنار شما می کشاند. او به هر چیزی که در اطرافش باشد توجه می کند و همیشه بیشترین توجه او به شماست و مشکلات شما از همین جا آغاز می شود چون چنان برای شما از عشق نجوا می کند گویی هیچ گاه چنین سخنانی نشینده اید و مشکل عمده تر اینکه او حتی اگر شما را دوست نداشته باشد باز هم عاشقانه برای شما زمزمه خواهد کرد.
  او می ترسد نکند توانایی های سرنوشت ساز او (جذابیت) رو به زوال باشد، پس تصمیم می گیرد توانایی هایش را امتحان کند و ندرتاً شکست می خورد. واقعیت این است که او روحیه ای ماجرا جو دارد. حتی وقتی ازدواج می کند باز هم نظری به زنهای دیگر دارد. اگر روزی به شما تلفن کرد و گفت که به سفر می رود، خیلی به گفته اش اطمینان نکنید چون احتمالاً در جای دیگر مشغول خوشگذرانی است.
  مرد خرداد حتی در عین وفاداری به همسرش علاقه دارد تا وارد جمع زنهای دیگر شده و ابا آنها کپ بزند.
  کمی دقت کنید شاید مردی متولد خرداد که ازدواج کرده واز زندگی اش هم راضی است ولی هنوز هرجامیرود به زنها می گوید که عاشق آنهاست (و واقعاً عاشق آنهاست بشناسید) او همه آنها را دوست دارد ولی به روشهای مختلف و دلایل متفاوت. سیاره متولدین خرداد عطارد است. بسیاری از مردان عطاردی چشمهایی زیرک و زیبا و معمولاً مژه هایی بلند دارند. طرز تفکر و سوخت و ساز عطاردی معمولاً از آنها مردانی لاغر اندام می سازد.
  از آنجا که به ژست اهمیت می دهد، اگر تاجر باشد، حتماً دسته چکهای زیادی (برای ژست و پز) به همراه خواهد داشت و دفتر کارش پر از تلفنهای بی سیم شیک و آخرین مدل است و بطور همزمان راه می رود و صحبت می کند . دفتر کار او پر از لوازم اداری متنوع است. البته او به واژه پرداز بیش از هر چیزی علاقه دارد.

  جوزا نشانه ارتباطات است اما برای مرد متولد خرداد، برقراری ارتباط با نوزاد سخت و گیج کننده است. تا وقتی که عضو جدید خانواده نمی تواند صحبت کند، پدر خانواده نگران و عصبی است. اما به محض اینکه نوزاد کوچک شروع به صحبت می کند شادی پدر هم شروع میشود. او عاشق بازی کردن با بچه هاست و علت اینکه بچه ها هم عاشق او هستند این است که او مثل برادر بزرگتر با آنها رفتار می کند. بطور کلی فرق نمی کند که از صدور شناسنامه او چند سال گذشته باشد چون در هرحال او کودکی بیش نیست.

  گفتيم كه شانس و بخت انسان متولد خرداد ماه،دو برابر ديگر ماه ها مي باشد.امكان دارد كه بيش از يك بار ازدواج كرده و ماجراهاي عشقي زيادي دشته باشد.مرد متولد خرداد ازدواج كرده و اگر بعد از گذشت زماني،خشنود نباشد،در جدايي از همسرش هيچ مانعي نديده و به راحتي از وي جدا مي شود.واگر در آن زمان با زني جذاب آشنا شده و عاشق او باشد،هيچ نيرويي نمي تواند او را در خانه خود بند كند.

  رابطه زناشويی متولدين خرداد با ساير ماه ها
  فروردین آنها در زندگی خيلی خوب می توانند با يکديگر دوست و صميمی باشند و از خطاهای يکديگر بگذرند . تنها عامل خطرآفرين روحيه تنوع طلب آنهاست که زياد ثبات ندارند.
  اردیبهشت پيوند دو ارديبهشتی با يکديگر قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .
  خرداد باکمی آرامش و صبر و خويشتنداری در مقابله با صفات منفی يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی خواهند داشت .
  تیر احساسات و عواطف و حس وفاداری متولدين تير باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکميل کرده و به سعادت دست يابند.
  مرداد شايد بهترين و پايدارترين پيوند زناشويی ميان اين دو برقرار شود زيرا به خوبی به نيازهای يکديگر پاسخ می دهند.
  شهریور روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.
  مهر اين دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
  آبان اگر از غرور خود کمی بکاهند و همديگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
  آذر اين دو با کمی صبر و خويشنتداری می توانند بر مشکلات فايق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
  دی اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند يکديگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
  بهمن ممکن است از لحاظ شور و حرارات جنسی با هم هماهنگ نباشند ولی از لحاظ عاطفی خوب باهم جور هستند و به همين دليل زندگی هيجان انگيز و پرطراوت و شادابی را باهم خواهند داشت .
  اسفند اسفندی روياپرور و خردادی واقع گرا می توانند همديگر را کامل کنند به شرط آنکه از غرور و خودخواهی بيجای خود دست بردارند و رعايت تعادل و توازن در هر چيز را کرده و کمی منطقی تر باشند.
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 5. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 6. Top | #4
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد تیر، نماد: سرطان

  عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برجها برای تولد زنان است.
  دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی دراین زمینه برخوردار است. دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد، چون در غیر اینصورت مثل تکه های از هم گسیخته یک قایق شکسته، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود. او می تواند چون یک آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود که به فرار از چنگال او برای همه مشکل می شود .
  زن متولد تیر، خیلی یک دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش کمک می کند اما از نظر عاطفی, افتضاح است چون نمی داند چه وقت، کجا و چرا توقف کند. او قادر نیست بفهمد یک رابطه کی تما م شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می کند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود.
  احساسات او گاه به حد افراط می رسد و به جای آنکه از او آدمی عاشق، مهربان ، دلسوز، آرام، فادار، محافظ و رام بسازد، آشفتگی به بار می آورد. او از نظر دیگران آدمی مرموز، دسیسه چین و زود رنج است. در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می کنند و تلاش می کنند تا از او دوری کنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست.
  این زن اگر آدم مثبتی باشد، بسیار همد ل، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شکلی درست و غیر مستقیم وقف شریک کند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما، امان از وقتی که همه چیز را خراب می کند، گریه و شیونی سر می دهد که آن سرش ناپیدا است.
  زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد، محشر است. او از شریک خانواده و هرکس که برایش مهم است، صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می کند. او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می کند.ا گر او منفی باشد خجالت می کشد که دیگران را مواخذه کند، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین، یا دعوا با دیگران خود خوری می کند و فکر می کند آیا کارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد کرد , مهم این است که او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می کند .
  بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیکل هستند. برخی هم به شکل دلچسبی خپل هستند.
  دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در کنار او، لذت بخش است. او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یک حیوان خانگی نگهداری می کند.
  اشتباه نکیند، زندگی خانوادگی مانع روشنفکری او نشده است. او می تواند در عین همدلی و منطق فمینیست باشد، و در این مورد مانند متولدین برخی برجها سرسخت تند و متعصب نیست.
  بی شک او بهترین مادر است اما از آنجا که انحصار گری در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده، وی را دچار دلشوره می کند. چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است. حتی وقتی بزرگ می شود بیشتر وقتش را با ایل و تبارش می گذراند. نمونه بارز این زن، رئیس من است که بیشتر وقتش را با خانواده می گذارند چون زندگی اش حول کسب و کارش می چرخد. مثل بقیه زنهای متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسی، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.
  پیوند متولد برج تیر و اردیبهشت معرکه و دیدن آنها با یکدیگر محشر است. چون خیلی به یکدیگر شبیهند، هر دو به روشهای مختلف و مکمل به دنبال امنیت هستند . او بامتولد برج دی هم جور است واگر این دو را کنار هم بگذارید ? مادام - موسیوی ?، منطقه البروج روبروی شماست.
  زن متولد تيرماه،مردي قابل اطمينان،بااراده،قوي كه يار و ياور او باشد،مي خواهد.زيرا او انساني زودرنج و حساس بوده و دچار فكر و انديشه هاي گوناگوني مي شود و مردي قوي و بااراده براي او متناسب است.اين زن به زيبايي ها علاقه زيادي دارد،از لباس هاي شيك و ظريف با جنس خوب و موي حيوانات،خوشش مي آيد.رفتار و خصو صيات شوهر وي كه براساس بخشندگي و سخاوتمندي باشد او را خوشحال مي كند.
  زن متولد تيرماه،مسافرت را خيلي دوست دارد.اين زن به خانه خود بسيار وابسته بوده و با دنياي بيروني زياد ارتباطي نداشته و مسافرت هاي دريايي را بيشتر مي پسندد.

  رابطه زناشويی متولدين تیر با ساير ماه ها
  فروردین اگر اين دو بتوانند همديگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذيری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.
  اردیبهشت پيوند ميان متولدين ارديبهشت و تير بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
  خرداد احساسات و عواطف و حس وفاداری متولدين تير باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکميل کرده و به سعادت دست يابند.
  تیر با کمی خويشنتداری و صبر در مواقع بروز اختلاف زندگی سعادتباری خواهند داشت .
  مرداد زندگی اين دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نيست ولی می تواند با بردباری طرفين سرشار از سعادت باشد.
  شهریور موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.
  مهر پيوند اين دو با موانع زيادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .
  آبان عليرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدين آبان با صبر بی پايان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدين تير به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
  آذر پيوند زناشويی اين اين دو با يکديگر خوش يمن است و قرين نيکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خويشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
  دی پيوند زناشويی اين دو در حالت کلی خوش يمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با يکديگر داشته باشند .
  بهمن اين دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم يککديگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار يکديگر با آرامش زندگی کنند.
  اسفند پيوند اين دو پيوندی مستحکم خواهد بود و روز به روز عميق تر خواهد شد . و در کنار هم زندگی سعادت آميزی را تشکيل می دهند .  مرد متولد تیر، نماد: سرطان

  عجب نشانه دوست داشتنی است! مردان متولد این برج عکس ظاهر بدعنقی که دارند، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند. وقتی به متولد تیر فکر میکنید، خرچنگ را از یاد نبرید . بسته به شرایطی دارد،‌ برای رویارویی و یا خلاصی از گرفتاری، قدم های جنبی بر می دارد، هیچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نکنید.
  بیشتر مردان متولد برج تیر آرام، احساساتی، خانگی و شیفته آشپزی هستند. نشانه خرچنگ بر شکم حکومت دارد و ضرب المثل قدیمی ? راه ورود به قلب یک مرد از شکمش می گذرد ? راجع به مردان متولد تیر صادق است اگر وی به شما گفت رژیم غذایی دارد، حرفش را باور نکنید.
  او دمدمی است. علت خلق و خوی متغیر او ماه است که سبب می شود بسیار احساساتی و یا کاملاً سرد و نا امید باشد. (او عقل و منطق سرش نمی شود) قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و گاه زندگی او تحت سلطه عواطف اوست. اگر عاشق مردی هستید که متولد تیر است خبر خوبی برایتان دارم. او راحتتر از مردان متولد سایر برجها ابراز احساسات می کند، مردان متولد برجهای مختلف هر یک احساسات خود را به نوعی بیان می کنند. مرد متولد اسفند به شکل رویایی و متولد تیر به شکل عاطفی.
  مشکل اصلی شما با او، این است که می خواهد مادرش باشید. احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد. یا عاشق اوست و یا از او متنفر است. بیزاری او از مادرش گاه سبب میشود تا از هر زن دیگری (حتی شما) بیزار شود، یا این که مادر را آنقدردوست دارد که شما احساس می کنید فراموش شده اید پس از مادر شوهر هم نفرت پیدا می کنید.
  بیش از آنکه با او پیوند زناشویی بندید بد نیست بفهمید روابط او با مادرش چگونه است. اگر او از آن مادرهای پاک باخته است که پسرش را ننر بار آورده، حتماً با او مشکل پیدا می کنید. اگر نمی دانید او مرد است یا موش یا بچه یا خرچنگ ، تله ای کار بگذارید تا بفهمید او چیست؟!
  او در گذشته زندگی می کند و ناخودآگاه به دنبال شریکی است که یاد آور مادرش باشد. او به ریشه ها اهمیت زیادی می دهد و اغلب در شهرستانی که متولد شده زندگی می کند و همانجا هم می میرد. حتی گاهی خانه دوران کودکی اش را سالها بعد مجدداً می خرد و همانجا زندگی می کند.
  او معمولاً زاده عادت است و باید مراقب باشد تا عادتهای بدی کسب نکند، چون عادتهای قدیمی را دیر فراموش می کند. او به دنبال شریکی است که برایش مادری کند، اما اگر شخص مناسبی را پیدا نکند با قوم و خویش و دوستان درگیری عاطفی پیدا می کند به طوری که دهان همه از تعجب باز می ماند.
  او پدری فداکار و تو دل برو است. با این وجود احساسات او بیشتر مادرانه است تا پدرانه, مثلاً پس از یک روز سخت کاری، در خانه پیش بند می بندد و بدون نق و نوق برای بچه ها آشپزی می کند. او از اعضای خانواده مراقبت می کند‌، آخر هفته بچه ها را بیرون می برد و حتی از قناری هم مواظب می کند. او ذاتاً پدر است و برایش خیلی سخت است که خودش بچه نداشته باشد، در این صورت دوستان و همکاران را بچه های خود می داند.
  براي مرد متولد تير ماه،هيچ چيزي به اندازه همسر و فرزندان و خانه اش،مهم نيست او در پي امنيت مادي مي باشد.اما براي همسر،فرزندان و يا مادرش تمام دارايي خود را بدون تأمل و تفكر،فدا مي كند.خانه مرتب و تميز،همسري شيك پوش و فرزندان با تربيت و تر و تميز،از ايده آل هاي او مي باشد.

  رابطه زناشويی متولدين تیر با ساير ماه ها
  فروردین اگر اين دو بتوانند همديگر را درک کنند و کمی از خود انعطاف پذيری نشان دهند از زندگی آرامی بهره مند می شوند وگرنه با مشکلاتی روبرو خواهند شد.
  اردیبهشت پيوند ميان متولدين ارديبهشت و تير بدون دردسر و جنجال خواهد بود .
  خرداد احساسات و عواطف و حس وفاداری متولدين تير باعث می شود که کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و در کنار همسر خردادی خود با صبر و متانت به زندگی پرداخته و نقاط ضعف خود را با نقاط قوت او تکميل کرده و به سعادت دست يابند.
  تیر با کمی خويشنتداری و صبر در مواقع بروز اختلاف زندگی سعادتباری خواهند داشت .
  مرداد زندگی اين دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نيست ولی می تواند با بردباری طرفين سرشار از سعادت باشد.
  شهریور موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.
  مهر پيوند اين دو با موانع زيادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .
  آبان عليرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدين آبان با صبر بی پايان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدين تير به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
  آذر پيوند زناشويی اين اين دو با يکديگر خوش يمن است و قرين نيکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خويشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
  دی پيوند زناشويی اين دو در حالت کلی خوش يمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با يکديگر داشته باشند .
  بهمن اين دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم يککديگر به زندگی خود سر و سامان بخشند و در کنار يکديگر با آرامش زندگی کنند.
  اسفند پيوند اين دو پيوندی مستحکم خواهد بود و روز به روز عميق تر خواهد شد . و در کنار هم زندگی سعادت آميزی را تشکيل می دهند .
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 7. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 8. Top | #5
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد مرداد، نماد: اسد

  اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید. اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند.
  زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملکه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند. ( خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست، حتی اگر حوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید.) او موهایش را افشان می کند و کلاه بزرگی بر سر می گذارد
  زن متولد پنجمین برج سال عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بکشاند، و آنها لی لی به لالایش بگذارند. فرقی نمی کند که شمادر ظاهر او چه می بینید، درون چنین زنی گربه ای است که می خواهد ناز و نوازش و ستایش شود. او زنی است که نه تنها در تأمین معاش خانواده کمک می کند بلکه از بچه ها هم مراقبت می کند.
  اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید که نمی توانید به او بی توجهی کنید او خود شیفته است و عاشق این است که ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد.
  او مادری است که عاشق فرزندانش است و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد. او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی می دهد.

  او زندگی مرفه، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد. اگر کاری را به تنهایی انجام دهد، یقیناً در حوزه زناشویی به مشکلی برخورده است در غیر اینصورت باید دلیلی محکم برای غیبت همسر وجود داشته باشد. او می تواند قبلاً به علت کمر درد در خانه استراحت کند.
  او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد. زن متولد مرداد در کانون توجه و مورد ستایش مردان قرار می گیرد. اما باید بداند که اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است کمتر این بازی را تکرار کند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حوایش را بیشتر جمع کند کافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالی به پا خواهد شد. عکس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد.
  اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه می کند.
  اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید که افاده ای، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می گردد. او کسی است که در هوای خیلی گرم کت پوست می پوشد و در حالی که از شدت گرما در خیابان تلو تلو می خورد جواهراتش را به نمایش می گذارد. برق جواهرات و سنگهای قیمتی او که حتماً شامل الماس، یاقوت قرمز و کبود است، چشمتان را کور می کند. موهای او همیشه مرتب و آرایش کرده است. او اصرار دارد که مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی که می شناسد، باشد. وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد. احتمالاً‌دچار حمله قلبی می شوید.
  به هر حال اگر شیفته زنی شیک و همیشه آرایش کرده هستید، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید.

  رابطه زناشويی متولدين مرداد با ساير ماه ها
  فروردین با وجود همه تخاصمات و درگيری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بين آنها برقرار باشد زندگی خوبی با يکديگر خواهند داشت .
  اردیبهشت اين دو در روابط زناشويی با يکديگر سازگار و هماهنگ هستند و يکديگر را ارضا می کنند و اين عامل مهمی برای پايداری کانون خانواده آنهاست .
  خرداد شايد بهترين و پايدارترين پيوند زناشويی ميان اين دو برقرار شود زيرا به خوبی به نيازهای يکديگر پاسخ می دهند.
  تیر زندگی اين دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نيست ولی می تواند با بردباری طرفين سرشار از سعادت باشد.
  مرداد اين پيوند باعث تشديد صفات مثبت و منفی آنها می شود که اگر بتوانند در رابطه با خصوصيات منفی خود کمی خويشتنداری نشان دهند و برعکس صفات مثبت همديگر را مورد حمايت قرار دهند به خوبی می توانند زندگی خود را سر و سامان دهند.
  شهریور اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .
  مهر اين دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، يکی با منطق و ديگری با احساس و عاطفه به ميدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.
  آبان برای رسيدن به سعادت بايد يکديگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همديگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
  آذر متولدين آذر در برخورد با مردادی ها بايد مراقب زبان خود باشند و مردادیها نيز بايد بايد حس برتری جويی خويش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست يابند.
  دی روابط جسمی بين آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نيز کمی با مدارا و ملاطفت با يکديگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.
  بهمن اين پيوند پيوندی مناسب و شايسته است و اگر طرفين در مقابل نقاط ضعف يکديگر کمی از خود گذشتگی و خويشتن داری نشان دهند قرين سعادت خواهد بود .
  اسفند اين دو به گونه ای غريزی با هم تفاوت دارند و اگر چنانچه متولد مرداد کمی سلطه جويی خود را کاهش دهد و در مقابل تغييرات خلق و خوی متولد اسفند از خود تحمل و بردباری بيشتری نشان دهد زندگی آنها قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .  مرد متولد مرداد، نماد: اسد

  او محبوب همه است! او همچون نو ستاره ای ست که طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می کند. این رفتار چیزی بیشتر از یک قمپز در کردن است که دیگران درباره متولدین مرداد فکر می کنند. گفتگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان است بویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا کرده باشد.
  این مردان آدمهای نمایشی فوق العاده ای هستند. برخی از آنها وقتی پولشان ته می کشد 500 پوند از بانک وام می گیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند با شامپانی و خاویار برای دیگران قمپز بیایند. یکی از خوشایندترین خصلتهای او علاقه او به خوشحال کردن دیگران است.خوشحال کردن مردم باعث می شود همه جا احساس صمیمیت کند.
  می توانید او را از روی موهای پریشتش بشناسید. حتی اگر موهایش کوتاه باشد باز هم مثل آن است که یک فرچه روی دو پا راه می رود. یا حتی شبیه قلم موی نقاشی است. نکند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو کنید!
  او دوست دارد شیک باشد. نشانه اسد و میزان (نشانه دلبری و لوندی) هر دو نشانه های عشق هستند. از آنجا که مرد متولد مرداد شبیه جارو است حتی می تواند خاک روی پاهای شما را هم جارو کنند. رفتارش شما را مات و مبهوت می کند، به شما گل می دهد، با هم شام اعیانی مفصلی می خورید، به تأتر می روید. در واقع وقتی کسی را دوست بدارید با او مثل یک ملکه رفتار می کنند.
  مرد متولد مرداد وقتی پدر شود و معرکه است. او به بچه ها اهمیت می دهد و می‏خواهد کلکسیونی از آنها داشته باشد. اگر دوست ندارید بچه دار شوید توصیه می کنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشویی نبندید. ممکن است در ابتدای آشنایی بگوید: ?عزیزم اهمیتی ندارد. می توانیم بچه دار نشویم ? اما صبر کنید و ببینید چه می شود او دمدمی نیست، صادق و وفادار است. صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این است که شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نکنید. او این انتظار را از همه، از شما، از همکاران و حتی ازدوستانش نیز دارد.
  او می خواهد نان آور منزل و مایه افتخار شما باشد. با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین کنند. صبر کنید کامپیوتر را خاموش نکنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید. او گاهی ریا کار هم هست. اگر او کسی است که زیاد به سفر می رود، احتمالاً هرجا ماده شیری هم دارد. عشق مردادی شما خود را حاکم قلمروی شاهانه خود می بیند و می خواهدشما و بچه ها در مقابل او تعظیم کنید . اگر کمی ارام و سر به راه باشید وضع بدتر می شود!
  اگر از قدرتی که در اخیتار دارد به درستی استفاده نکند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می شود که ناگهان بی پروا و از خود راضی به نظر می رسد، قمپز در می کند، قیافه می گیرد و شق و رق راه می رود.او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود استفاده می کند یا دوستان و خویشان را کلکسیون کشورها می داند. اگر به قدرت برسد کافی است تا کمی ویژگیهای منفی داشته باشد آن وقت به دیکتاتور، و فرمانروایی مستبد تبدیل می شود و همیشه از قدرت خود سوء استفاده می کند.
  از آنجا که دمدمی نیست و ثبات دارد می خواهد در تمام مراحل اولیه زندگی هم ثبات داشته باشد به همین سبب گاه کله شق می شود. او به آسانی نمی تواند نظرش را در مورد چیزی تغییر دهد. هروقت خواستید دور و بر او بچرخید و او را وادار کنید مثل شما به دنیا نگاه کند فقط یک کار بکنید ? بیخودی از او تعریف کنید ? مطمئن باشید، رد خور ندارد!
  مردان مردادماه،گاه گاهي مانند كودكان بازيگوشي مي كنند،سپس با،بازگشت به سوي همسرشان و عذرخواهي،از او زندگي خود را به روال عادي ادامه مي دهند.زيرا فكر مي كنند كه صاحب همسر و فرزندانشان هستند.

  رابطه زناشويی متولدين مرداد با ساير ماه ها
  فروردین با وجود همه تخاصمات و درگيری ها و اختلاف نظرات ، چنانچه رابطه عاطفی مستحکم و حاکی از عشق و محبت بين آنها برقرار باشد زندگی خوبی با يکديگر خواهند داشت .
  اردیبهشت اين دو در روابط زناشويی با يکديگر سازگار و هماهنگ هستند و يکديگر را ارضا می کنند و اين عامل مهمی برای پايداری کانون خانواده آنهاست .
  خرداد شايد بهترين و پايدارترين پيوند زناشويی ميان اين دو برقرار شود زيرا به خوبی به نيازهای يکديگر پاسخ می دهند.
  تیر زندگی اين دو اگرچه خالی از اختلاف و بگومگو نيست ولی می تواند با بردباری طرفين سرشار از سعادت باشد.
  مرداد اين پيوند باعث تشديد صفات مثبت و منفی آنها می شود که اگر بتوانند در رابطه با خصوصيات منفی خود کمی خويشتنداری نشان دهند و برعکس صفات مثبت همديگر را مورد حمايت قرار دهند به خوبی می توانند زندگی خود را سر و سامان دهند.
  شهریور اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .
  مهر اين دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، يکی با منطق و ديگری با احساس و عاطفه به ميدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.
  آبان برای رسيدن به سعادت بايد يکديگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همديگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
  آذر متولدين آذر در برخورد با مردادی ها بايد مراقب زبان خود باشند و مردادیها نيز بايد بايد حس برتری جويی خويش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست يابند.
  دی روابط جسمی بين آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نيز کمی با مدارا و ملاطفت با يکديگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.
  بهمن اين پيوند پيوندی مناسب و شايسته است و اگر طرفين در مقابل نقاط ضعف يکديگر کمی از خود گذشتگی و خويشتن داری نشان دهند قرين سعادت خواهد بود .
  اسفند اين دو به گونه ای غريزی با هم تفاوت دارند و اگر چنانچه متولد مرداد کمی سلطه جويی خود را کاهش دهد و در مقابل تغييرات خلق و خوی متولد اسفند از خود تحمل و بردباری بيشتری نشان دهد زندگی آنها قرين سعادت و نيکبختی خواهد بود .
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 9. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 10. Top | #6
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد شهریور، نماد: سنبله

  مهمترین نشانه در طالع بینی زن متولد شهریور باکرگی،‌ دوشیزگی، و طبیعی بودن است و همین برای توصیف دختر متولد این برج کافی است.
  دختران متولد این برج بطور کلی هیچ وقت مثل مردم دیگر رفتار نمی کنند. نه عصبانی می شوند و دردسر درست می کنند و نه یک دفعه غیبشان می زند.
  او عمداً می خواهد که مثل طبیعت به نظر برسد. (نه منظور من این نیست که او لباس نمی پوشد و سخت است) او ندرتاً آرایش می کند. اگر زنی روستایی باشد, مطمئن باشید از ریشهء گشنیز و کرفس یا چیزی شبیه به ان, مواد آرایشی درست کرده و مصرف می کند.
  او مادر محشری است. برای او خیلی مهم است که بچهء باهوشی داشته باشد. اما باید بداند که بچه همان اندازه که به آموزش و یادگیری نیاز دارد به عشق و محبت هم نیازمند است.زن شهریور باید به خاطر داشته باشد که گاهگاه کتابش را کنار بگذارد و کودک را در آغوش بگیرد. او یک ریز به دنبال علایم هوشمندی در نوازادش است و حتی شاید گاهی فکر کند که نوزاد کوچولو از نظر هوش مشکل دارد! در عین هر کاری که بتواند برای بچه انجام می دهد و از سپیدهء صبح تا بوق سگ از او پرستاری می کند.
  یادتان باشد که او خوددار است. پس انتظار نداشته باشید که مثل متولدین برجهای آبی ناگهان فوران کند, یا مثل دخترهای متولد برج اسد و میزان جذاب و لوند باشد. در عوض چشمهای او تمام مدت شما را به دقت نگاه می کند و سعی دارد به کنه وجود شما پی ببرد.
  پشتکار او سبب می شود که دستیار خوبی باشد و هر رئیسی به او واقعاً اعتماد کند. او فمینیست سرسختی است ولی می خواهد که او را مثل یک انسان باهوش با حقوق خودش بپذیرید.
  در زندگی برخی از زنهای متولد این برج لکه هایی هست که دوست دارند آنها را مثل غلطهای تایپی با غلط گیر پاک کند و اگر موفق شود از خوشحالی بال در می آورد.
  برج سنبل،دوستي و رفاقت را تمثيل مي كند.اين زن هم براي دوستي و رفاقت اهميت زيادي مي دهد.او توانايي اين را دارد كه با شيرين صحبتي و سخنان عاقلانه،مردم را به خود علاقمند كند.نيز مانند متولد ارديبهشت ماه،براي دوستي،شرايط از پيش تعيين شده ندارد.هرگز سعي نمي كند كه دوستان خود را از ميان افراد برتر جامعه انتخاب كند.زماني كه شما را بپسندد با شما رفاقت مي كند.و ثروتمند بودن شما برايش اهميت ندارد.
  اين زن بسيار متمدن است.بعد از مدتي كه با شما رفاقت كند،رفتن به گردش و تفريح،همراه شما را مي پذيرد.بايد او را به محل هاي اصيل و خوب ببريد،مثلآبه جاي بردن او به محل هاي ارزان قيمت،مي توانيد گاه گاهي او را به رستوراني خوب دعوت كنيد،از اين دعوت بيشتر ممنون مي شود.از سينما،تئاتر و يا ديگر محل هاي تفريحي،لذت مي برد.براي بردن وي به تفريح و گردش،بايد پول زيادي خرج كنيد،اما هرگز اين كار را براي خودنمايي انجام ندهيد.بايد به او هدايايي ظريف كه شايسته او باشد،مانند كتاب،تقديم كنيد.زن شهريور،مانند مرد شهريور«بيمار بيماري»نيست و بيشتر مريض نمي شود.

  رابطه زناشويی متولدين شهریور با ساير ماه ها
  فروردین آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .
  اردیبهشت ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.
  خرداد روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.
  تیر موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.
  مرداد اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .
  شهریور پيوند دو شهريوری باهم از بسياری جهات مناسب است زيرا آنها به خوبی احساسات خود را کنترل کرده و بر نفس خويش تسلط دارند و خواهان يک زندگی آرام بدون دغدغه هستند.
  مهر اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.
  آبان پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
  آذر چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.
  دی رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.
  بهمن آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .
  اسفند آنها با درک يکديگر و متحد شدن باهم می توانند نقاط ضعف يکديگر را پوشش داده و مکمل هم باشند و به اتکای يکديگر به اهداف خود در زندگی دست يابند و سعادتمند شوند .


  مرد متولد شهریور، نماد: سنبله


  و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم کرد. این مرد, کسی است که گاهی شانس خود را در قمار امتحان می کند. او رگ گواست و آنقدر سرد و بی احساس است که گاهی با خود فکر می کنید چه اشتباهی کرده اید که به او اینطور رفتار می کند. اما قبل از آنکه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید،, باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند.
  متولدین مرد این برج چه جذاب باشند, چه نباشند, معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر کوهستان, بدون جوش و لک دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند که مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ?سبزه بودن? و خوش تیپی است.
  به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است, حتی وقتی که اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می کند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینک آفتابی موقری می کند و با کراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.
  برخی از مردان متولد برج شهریور کمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است که خود را از نظر عاطفی متعهد کند چون می ترسد کنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می کند. سیارهء او - مریخ - سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس کند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می کنند. احساس امنیت بیشتری دارند.
  مرد شهریور مردی کوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و کار می کند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عکس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.
  او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد, که فکر می کنید می خواهد شما را اذیت کند.
  از آنجا که ابراز احساسات برای او آسان نیست, پدر خوبی نخواهد بود, هر چند که خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است که خودمانی رفتار کند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تکالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می کند.
  پدر شهریوری گاهی فراموش می کند که او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد که تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی که این نکته را بفهمد و به درستی رفتار کند, مردی خشنود و با احساس خواهد بود..
  با بحث در مورد خصوصيات مرد شهريور ممكن است،تصور كنيد كه مرد شهريور به غير از شادي و دوستي،خصوصيات ديگري ندارد،اما مرد شهريور بعد از ازدواج به كلي تغيير مي كند.اما مانند قبل پول دوست و صرفه جو مي باشد،اما شما را دوست داشته و وابسته به شما بوده و در نظر او تنها انسان قابل اعتماد براي زندگي،شما خواهيد بود.او سعي خواهد كرد كه تمام خواسته هاي شما را برآورده كند و در ابتدا بي تجربه خواهد بود،اما با گذشت زمان،هداياي قابل ملاحظه و باارزشي كه مورد علاقه شماست،برايتان خواهد داد.
  بعد از ازدواج،انتظار سخنان رمانتيك از مرد شهريور را نداشته باشيد،اگر در زمان تولد،ستاره ديگري تأثير بگذارد،شايد سخنان شيريني بگويد.اما در اين مورد نبايد مطمئن باشيد،او بعد از ازدواج با شما،نظير دوستي شاد و با نشاط رفتار خواهد كرد و هرگز عاشقي آتشين نخواهد بود.ولي شوهري مي باشد كه هميشه به فكر شما بوده و آرزوها و خواسته هاي شما را فراموش نكرده و احترام زيادي برايتان مي گذارد.

  رابطه زناشويی متولدين شهریور با ساير ماه ها
  فروردین آنها بايد برای يکديگر احترام قائل شده و با کمی بردباری و متانت با يکديگر برخورد کرده و به نيازهای اساسی طرف مقابل توجه داشته باشند تا مشکل چندانی نداشته باشند و به بقای رابطه خود اميدوار باشند . در غير اين صورت ارتباط آنها با هم دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسيار پيچيده به نظر می رسد .
  اردیبهشت ازدواج اين دو عاری از هرگونه شکاف عميق است و اگرچه از نظر جنسی هماهنگی چندانی ميان اين دو وجود ندارد ولی هماهنگی عاطفی ميان آنها جبران اين کمبود را کرده و زندگی آنها توام با اقبال و نيکبختی خواهد بود.
  خرداد روحيه راحت طلب و تن آسای خردادی با شهريوری منظم و با برنامه سازگار نيست و ممکن است از اين لحاظ زندگی اين دو در کنار يکديگر کمی توام با درگيری و اختلاف باشد.
  تیر موارد اشتراک آنها خيلی بيشتر از موارد اختلاف آنهاست و پيوند ميان اين دو می تواند بسيار خوش يمن و سعادت بار باشد.
  مرداد اين پيوند از نقاط مشترک زيادی برخوردار نيست و ممکن است ظربه پذير باشد ولی طرفين با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانوادگی خود را حفظ کنند .
  شهریور پيوند دو شهريوری باهم از بسياری جهات مناسب است زيرا آنها به خوبی احساسات خود را کنترل کرده و بر نفس خويش تسلط دارند و خواهان يک زندگی آرام بدون دغدغه هستند.
  مهر اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.
  آبان پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
  آذر چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.
  دی رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.
  بهمن آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و خوب همديگر رار درک می کنند .
  اسفند آنها با درک يکديگر و متحد شدن باهم می توانند نقاط ضعف يکديگر را پوشش داده و مکمل هم باشند و به اتکای يکديگر به اهداف خود در زندگی دست يابند و سعادتمند شوند .
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 11. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 12. Top | #7
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد مهر، نماد: میزان

  زن متولد برج مهر مثل هلویی است که روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند که نفس آدم بند می آید. البته شاید روزی عجوزه ای پیر، مخوف و عجیب و غریب هم در بین آنها پیدا کنید. (شک نکنید او هم فکر می کند که زیباست.) دختران متولد این برج قشنگترین دختران در کهکشان راه شیری هستند. آنها طبیعت زیبایی دارند.
  دختر متولد برج مهر طوری لباس می پوشد که هم چیز با هم بخواند. او شیک است ، حتی اگر شلوار جین کهنه ای بپوشد، مطمئن باشید که تمیز است و به پلیور یا تی شرتی که می پوشیده، می آید. او شیفته مد است تا جایی که گاهی طراح لباس می شود.
  او از مصاحبت دیگران لذت می برد و ندرتاً زمان زیادی را به تنهایی می گذارند . اگر تنها زندگی کند (که دور از انتظار است.) دوستان زیادی دو و برش دارد. او از جهاتی به زن متولد مرداد شبیه است. زن متولد مهر می خواهد تا جایی که ممکن است با کمترین زحمت، از میهمانها به بهترین نحو پذیرایی کند. (او حتی بیسکویت را در ظروف لوکس سرو می کند.)
  اگر روزی با دختری روبرو شوید که بوی خوب شیرینی می دهد مطمئن باشید که متولد برج مهر است. او عاشق بوی شیرینی است. اگر می خواهید به قلب او راه پیا کنید یک شیشه عطر و یک دسته گل به او هدیه دهید. فراموش نکنید که رنگ گلبرگها با رنگ بسته عطر جور باشد. او از هماهنگی رنگها لذت می برد. این دختر معمولاً یک دسته گل نزدیک سوراخ بینی اش می گیرد.
  اگر روزی او را با کثیف ترین و ژولیده ترین لباس ها دیدید، بدانید که او حتماً دچار بحران شده است (مگر آنکه همیشه همینطور باشد.) و مشکل اصلی او بگو مگو با شریک زندگی است.
  زن متولد این برج ذاتاً مادر نیست هرچند که بیشترین تلاشش را می کند. با این همه اومادری است که یک دفعه ناپدید می شود. زن مهر باید یاد بگیرد که مهر و محبت را از خانه شروع کند. در مواقع نادر که در خانه به سر می برد مادری دوست داشتنی است. وقتی بچه ها زبان باز می کنند، خوشحال تر می شود. او بچه ها را از سنین پایین با کتاب آشنا کرده و از ذهن آنها ذهنی خلاق می سازد. وی بهترین لباسها را به تن خود و بچه ها می کند. ? بو ? مهمترین چیز مورد توجه اوست حتی بوی بد نوزاد هم او را اذیت می کند و مجبور می شود نزدیک لگن بچه دستگاه تهویه هوا کار بگذارد.
  عشق برای زن مهرماه،تا حد آب و هوا،ضروری می باشد.زندگی او بدون عشق معنی و مفهومی ندارد.اما چون احساسات و عقل وی متعادل است،مرد مورد پسند خود را به دقت انتخاب می کند.با هر کسی که روبرو شود،فورآ رابطه برقرار نکرده و عاشق نمی شود.مردی را که انتخاب کرده،حداقل بیشتر از نصف خصوصیات ایده آل و مورد نظرش را دارا می باشد.این زن به محبت و دوستی،اهمیت زیادی می دهد.به همین سبب هرگز،احساستش را جریحه دار نکرده و مورد استهزا قرار ندهید.

  رابطه زناشويی متولدين مهر با ساير ماه ها
  فروردین پيوند بين اين دو توام با سازگاری و توافق و نيکبختی است. آنها از نظر نيازهای جسمانی نيز با يکديگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند يکديگر را ارضا کنند .
  اردیبهشت پيوند عاطفی خوبی ميان آنها برقرار است و از نظر جنسی نيز يکديگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر بايد تا اندازه ای سلطه متولد ارديبهشت را بپذيرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
  خرداد اين دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
  تیر پيوند اين دو با موانع زيادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .
  مرداد اين دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، يکی با منطق و ديگری با احساس و عاطفه به ميدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.
  شهریور اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.
  مهر متولدين مهر اهل بحث و گفتگو استدلال هستند و از اين نظر ممکن است به پر و پای يکديگر بپيچند و گهگاه باعث آزار و اذيت يکديگر شوند.
  آبان وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.
  آذر اين دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار يکديگر زوج کاملی را تشکيل دهند .
  دی عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.
  بهمن متولدين مهر بهترين همسران را می توانند از ميان متولدين بهمن برای خود پيدا کنند .
  اسفند پيوند زناشويی ميان اين دو با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد ، به ويژه آن که روابط جسمانی آنها با هم کاملاً سازگاری است و به خوبی يکديگر را ارضا میکنند.


  مرد متولد مهر، نماد: میزان

  واقعاً مار خوش خط و خالی است، اما معمولاً به بهترین روش ممکن، رفتار می کند. مرد متولد برج مهر مثل شوالیه ای است که در زره می درخشد و با اسب سفید جنگی، دوشیزه های گرفتار مخمصه را نجات می دهد. او حتی در قرن بیست و یک هم رنگ و بوی عشق مؤدبانه را فراموش نکرده است. اگر ببیند عجوزه ای، دوشیزه ای را تهدید می کند، می داند چه کار کند. (مطمئن باشید فرار نخواهد کرد.)
  او جذاب واستثنایی به نظر می رسد و کلکسیونی از ادکلن و عطر دارد. به یک مرد متولد برج مهر که می شناسید، فکر کنید. آیا زیادی شیک و ظریف نیست؟
  این مرد دوست داشتنی، سیاستمدار بزرگی است. او از ناراحت کردن دیگران متنفر است. در واقع او طوری رفتار می کند که ثابت کند زمان احترام به بانوان (شوالیه گری) به پایان نرسیده است. وی کسی است که در اتوبوس و مترو بلند می شود تا شما بنشینید. او خیلی با نزاکت است. اگر با این شوالیه مهربان ازدواج کنید، گرچه از نظر شما همیشه جذاب خواهد ماند، اما به شکلی محسور کننده با همه دوشیزه ها مؤدبانه رفتار می کند. او بی وفا نیست، فقط نمی تواند هیچ صورت زیبایی را نادیده بگیرد.
  جز لاینکف وجودی او این است که می خواهد زیبا و جذاب به نظر برسد. اگر پول داشته باشد لباسهای سفارشی و پیراهنها ابریشمی از جنس عالی می پوشد. نه به این دلیل که آنها نشانه موقعیت اجتماعی هستند، بلکه او کسی است که عاشق بهترین ها است.
  از آن جا که عنصر وجودی او هواست احساسات او بیشتر از ذهنش سرچشمه می گیرد تا از قلبش. او فکر می کند چون ستاره اش ونوس است، پس سرا پا عشق و شور است و نمی خواهد بپذیرد که گاهی رفتار سردی دارد.
  مردان مثبت متولد برج مهر جذاب هستند ولی مردان منفی می توانند، نا مرتب کثیف، بی ادب، هرزه و نفرت انگیز باشند.
  پدر متولد مهر فداکار است. وی به نوازد علاقه زیادی ندارد چون دایماً باید تر و خشک شود. اما وقتی آنقدر بزرگ شود که زبان باز کند، مورد علاقه بابا خواهد بود راستی یادتان نرود شاید وقت زیادی را به بچه اختصاص ندهد و ترجیح بدهد به جای بازی با بچه، یک گیم گلف یا یک دست تنیس بازی کند.
  او همان کسی است که شما می خواهید!
  این مرد همیشه به دنبال زنی کامل و بی نقص می باشد که در ذهن خود تصور می کند.شاید ظرافت زن کافی نباشد.زن بسیار شیک پوش است و تمام لباس هایی که می پوشد برازنده او می باشد،اما آیا حرکات و رفتارش چگونه است؟باید طرز راه رفتن و حرکاتش نیز شتاب باشد.اگر حرکات شما به اندازه یک بالرین زیبا و ظریف باشد،شیفتگی این مرد بیشتر خواهد بود.و به زن ایده آل و مورد تصور او،نزدیکتر خواهید بود.این مرد به هیچ وجه پرخور نمی باشد،شاید پراشتها نباشد اما غذاهای زیبا و منتخب را دوست دارد.این مرد در غذا نیز،دنبال زیبایی می گردد،باید قبل از هر چیز برای او سفره ای زیبا و رنگین بچینید.

  رابطه زناشويی متولدين مهر با ساير ماه ها
  فروردین پيوند بين اين دو توام با سازگاری و توافق و نيکبختی است. آنها از نظر نيازهای جسمانی نيز با يکديگر هماهنگی داشته و به خوبی می توانند يکديگر را ارضا کنند .
  اردیبهشت پيوند عاطفی خوبی ميان آنها برقرار است و از نظر جنسی نيز يکديگر را به خوبی ارضا می کنند . متولد مهر بايد تا اندازه ای سلطه متولد ارديبهشت را بپذيرد وگرنه کانون زندگی آنها هراز چندگاه دچار بحران می شود.
  خرداد اين دو در کنار هم زندگی متعادل و سازگاری خواهند داشت .
  تیر پيوند اين دو با موانع زيادی روبرو نخواهد بود و آنها با کمی از خودگذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند .
  مرداد اين دو در کنار هم می توانند مکمل خوبی باشند ، يکی با منطق و ديگری با احساس و عاطفه به ميدان آمده و در اتحاد باهم متعادل می شوند.
  شهریور اين دو برای آنکه زندگی را به کام يکديگر تلخ نکنند و از يک آرامش نسبی برخوردار شوند بايد نسبت به هم کمی گذشت داشته باشند و با خويشتن داری بيشتری با هم برخورد کنند.
  مهر متولدين مهر اهل بحث و گفتگو استدلال هستند و از اين نظر ممکن است به پر و پای يکديگر بپيچند و گهگاه باعث آزار و اذيت يکديگر شوند.
  آبان وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.
  آذر اين دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار يکديگر زوج کاملی را تشکيل دهند .
  دی عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.
  بهمن متولدين مهر بهترين همسران را می توانند از ميان متولدين بهمن برای خود پيدا کنند .
  اسفند پيوند زناشويی ميان اين دو با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد ، به ويژه آن که روابط جسمانی آنها با هم کاملاً سازگاری است و به خوبی يکديگر را ارضا میکنند.
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 13. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 14. Top | #8
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد آبان، نماد: عقرب

  زن متولد برج آبان آدم سردی است. آرامش بیش از حد برخی این از زنهای افسونگر، شما را جادو می کند، حتی ممکن است آزار بدهد و سرگردان کند. زمان زیادی طول می کشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است. مطمئناً، او واقعاً همان دختر سرد و خود دار نمی تواند باشد. در واقع وظیفه شماست که بفهمید او چیست:
  بیشتر زنان متولد آبان قشنگ، وسوسه انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی که کاملاً ساکت هستند، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید. آنقدر جذاب هستند که دوستان به دورشان جمع می شوند. شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید.
  در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد این برج نفوذ کرده. او با همه موضوعات احساساتی برخورد می کند، از طریق آویزان کردن جورابتان روی بند گرفته تا مشکلات جهان سوم ممکن است از آن دخترهایی باشد که از نظر مردان خرفت است ،اما اگر در قلبش جایی برای خود باز کنید‌. برای همیشه آنجا جای شماست. او در قبال کسی که دوست دارد بسیار صادق و وفادار است. سعی کنید بر یکی از این دخترها غلبه کنید تاببینید که زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند.
  پیش از آنکه به خود غره شوید، فراموش نکنید که اگر پای خود را از گلیم تان دراز تر کنید، پشیمان خواهید شد. هرگز فکر نکنید که می دانید به او خیانت کنید، چون با نگاهی زیرکانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می کند که مجبور می شوید همه چیز را پنهان کنید. اگر با او درگیر شوید، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی کند، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور است.
  در آسمان فلکی او از متولدین نشانه های دیگر حسود، کینه توز، و انتقام جو تر است. مراقب باشید که او را خشمگین و غضبناک نکنید. بعداً نگویید که نگفتم!
  وقتی مادر می شود مثل ماده ببری است که برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد. او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد که بچه ها از چشمش دور شوند. مادرهای خیلی منفی حتی نمی گذارند که شخصیت بچه ها شکل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد. از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این است که اگر خداوند دری را ازروی حکمت ببندد، در دیگری را از روی رحمت باز می کند.
  اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب کنید، روزهای بسیار خوشی را با هم می گذارنید، او چه دوست شما باشد چه شریک تان، استواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد. خدای من! او بی نظیر است.
  عشق هم به اندازه پول برای زن آبان اهمیت دارد.و شاید گاهی عشق در زندگی مهمتر باشد.آن وقت است که زن ناگهان تغییر می کند.زن خیلی کم،وابسته و دلبسته مردی بی پول می شود و برای او فداکاری می کند.امکان دارد هم کار کند هم به مرد برسد.اگر زن شما را دوست داشته باشد برای کمک به شما از هیچ فداکاری دریغ نمی کند.اما این مرد باید باشخصیت،آشنا به عشق و حریص باشد.او به خاطر مردی که دوست دارد حتی راضی به بی پولی هم می شود.
  اما اگر از شما حمایت کند مطمئن است که شما روزی در زندگی پیشرفت خواهید کرد.او می داند که شما به موقع پول کافی به دست آورده و تمام خواسته های او را برآورده خواهید کرد و به او اطمینان مادی خواهید داد.اگر شما را دوست داشته باشد برای خوشحالی شما هر کاری از دستش برآید انحام می دهد.اما او می خواهد که برای همیشه مال او باشید حتی یک گوشه چشمی به زن دیگر و یا ستایش از زنی دیگر باعث دیوانگی او می شود.این زن در زمان عاشقی تغیر می کند.همه چیز را با مردی که دوستش دارد در میان می گذارد و نسبت به او بخشنده،مشفق،خوش نیت و صادق خواهد بود.

  رابطه زناشويی متولدين آبان با ساير ماه ها
  فروردین آنها از نظر جنسی بسيار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های ديگر اگر کمی گذشت و خويشتنداری داشته باشند زندگی زناشويی بی دردسری خواهند داشت .
  اردیبهشت اين دو عليرغم تفاوتها و اختلاف سليقه هايی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خويشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
  خرداد اگر از غرور خود کمی بکاهند و همديگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
  تیر عليرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدين آبان با صبر بی پايان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدين تير به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
  مرداد برای رسيدن به سعادت بايد يکديگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همديگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
  شهریور پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
  مهر وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.
  آبان متولدين آبان خلق و خوی تند و تيزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتيجه ممکن است ازدواج اين دو باهم با درگيری و کشمکش درگير باشد.
  آذر اين دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درايت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
  دی اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
  بهمن رابطه زناشويی اين دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .
  اسفند عليرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نيازهای روحی و جسمی يکديگر را به خوبی درک کرده يکديگر را ارضا می کنند.


  مرد متولد آبان، نماد: عقرب

  جذابیت مغناطیسی او سبب میشود که جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد . او خیلی قوی است. او کسی است که همه، بویژه زنان تقریباً هرکاری برایش انجام می دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند(حتی شما). مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت،مؤسسه یا سازمان ها هستند.
  او پوستی به رنگ سبزه تیره، مویی مشکی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید کسی هم پیدا شود که بور باشد. اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی کم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می کند، به نظر میرسد که چند روز است اصلاح نکرده. او چشمانی نافذ دارد آن چنان که اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه کند، آشفته خواهید شد! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینک ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند. خیلی ناراحت کنند ه است که نوروز او را لباس گرم و عینک آفتابی ببینید.
  وی احتمالاً غذا هم زیاد می خورد، اضافه وزن پیدا می کند. هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیکل باشد. اودر روابطش بسیار صادق است. به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می کند ، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه نکرده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.
  تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برجهانی تیر. اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد . او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.
  او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد.
  قبول کنید که بیشتر متولدین برج آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند است. آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می کنند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه اینها اونگرانی ، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نکنید که او آدمی جنجالی است!
  این مرد به همسر خود حسادت می کند.و در زندگی آرزوی پیشرفت و مورد توجه قرار گرفتن را دارد.به همین سبب در عین حال که به همسرش حسادت می کند،دوست دارد که او مورد توجه و پسند مردم باشد.از سویی هم آرامش همسرش را بر هم می زند.اما هم خودش و هم همسرش باید برتر از دیگران باشند.برای همین هم شاید مرد،دختر یک خانواده شناخته شده و یا زنی معروف را به همسری انتخاب کند.و نیز خوب بودن اوضاع مالی همسرش،توجه او را بیشتر جلب می کند.
  بهترین نمونه این مردان باز هم ریچارد برتون است که با ستاره زن معروف و زیبای سینما الیزابت تایلر ازدواج کرد.ریچارد برتون که به عنوان یک بازیگر خوب شناخته می شد در سایه همسرش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و شهرت و پول زیادی به دست آورد.اما فکر نکنید که تمام مردان آبان چنین خواهند بود.
  مرد متولد آبان،خواهان چیزهای خوب است.آرزوی زندگی لوکسی را برای خود دارد.این مرد تا حد ممکن تمام خواسته های زنش را نیز برآورده خواهد کرد.او آرزوی خانه ای چیده شده،خوراک،مشروبات،ماشین،ق ایق و تمام چیزهای لوکس و جلب توجه کننده را دارد.یعنی راحتی زن خود را از لحاظ مادی فراهم می کند.اما در مقابل راحتی مادی زن در زندگی زناشویی از لحاظ احساسات ناراحت و غمگین خواهد بود.

  رابطه زناشويی متولدين آبان با ساير ماه ها
  فروردین آنها از نظر جنسی بسيار با هم هماهنگ هستند و لحاظ های ديگر اگر کمی گذشت و خويشتنداری داشته باشند زندگی زناشويی بی دردسری خواهند داشت .
  اردیبهشت اين دو عليرغم تفاوتها و اختلاف سليقه هايی که باهم دارند می توانند با کمی تفاهم و خويشتنداری کانون زندگی خود را حفظ کرده و زندگی توام با سعادتی داشته باشند.
  خرداد اگر از غرور خود کمی بکاهند و همديگر را در برخی جنبه ها طرد نکنند می توانند زندگی خوبی در کنار هم داشته باشند.
  تیر عليرغم هرگونه اختلاف نظر و تضادی که ممکن است در زندگی داشته باشند متولدين آبان با صبر بی پايان خود و تسلط بر نفس شان می توانند در زندگی مشترک با متولدين تير به خوبی اوضاع را تحت کنترل درآورند و آرامش و سعادت را به ارمغان آورند.
  مرداد برای رسيدن به سعادت بايد يکديگر را بهتر درک کرده و از رنجاندن همديگر امنتاع ورزند و با گذشت و مدارا با هم برخورد کنند .
  شهریور پيوند اين دو به احتمال زياد قرين سعادت و خوشی خواهد بود زيرا هر دوی آنها افرادی مسئول ، دانا و روشنفکر هستند .
  مهر وصلت ميان اين دو اگرچه عاری از اختلاف نظر نيست ولی بر اساس درک و تفاهم يکديگر می توانند زندگی خوب و سعادتباری با يکديگر داشته باشند.
  آبان متولدين آبان خلق و خوی تند و تيزی دارند و هر لحظه آماده انفجار هستند . در نتيجه ممکن است ازدواج اين دو باهم با درگيری و کشمکش درگير باشد.
  آذر اين دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درايت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
  دی اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
  بهمن رابطه زناشويی اين دو چندان همگون و سازگار به نظر نمی رسد .
  اسفند عليرغم برخی اختلافات ، در مجموع با هم تفاهم دارند و نيازهای روحی و جسمی يکديگر را به خوبی درک کرده يکديگر را ارضا می کنند.
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 15. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 16. Top | #9
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد آذر، نماد: قوس

  عجب زن مهربانی است! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای که دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.
  او دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید. او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه می خواهد فرار کند و برود. به خاطر بسپارید که نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج کنید. قبل از آنکه دست به کار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند. در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج کرده والان احساس خفگی و سرکوب می کند بهتر است در کلاسهای شبانه و یا دانشگاه مکاتبه ای ثبت نام کند.
  او دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست. اما تمام تلاشش را می کند تا فرزندانی باهوش تربیت کند. او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می کند. زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است. او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلکه بچه ها را تشویق می کند که خودشان باشند. او آنقدر صادق است که همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید. مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش، هوش آنهاست. فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند که از تک تک سلولها خاکستری مغزشان استفاده می کنند.
  او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت کنید. شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش کار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏کند.
  برای تحریک ذهنش باید تمرکز داشته باشد، در غیر اینصورت دمغ و پکر می شود محدودیت برای کلیه متولدین این برج مضر است، حتی اگر با آدمهای کم هوش ازدواج کند و آپارتمانی لوکس داشته باشد. اگر دختر متولد با کسی ازدواج کند که نتواند او را به همان ترتیبی که عادت داشته نگهداری کند بعید نیست با اولین کسی که از هوش کافی برخوردار است، بپلکد.
  فراموش نکنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و ان دختر خواهان داشتن شریکی است که مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا در فروب با هم به گردش بروند.
  سیاره متولد این برج مشتری است و از آنجا که مشتری سیاره پرچانگی است. برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنکه بتوانند عمل کنند، قول می دهند. ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم، یک زن متولد این برج پیشنهاد کرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی به کف گیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا کمک بگیرم. او گفت: ? آه اگر دیروز گفته بودی، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت کردم و الان اصلاً پول ندارم.? دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایماً از افراد سرشناس نام می برد و شما را آماده می کند تا هرچه می گوید را باور کنید.
  می گفت که دیشب در سالن سینما با هنرپیشه که او را به اسم کوچک هم صدا می زد، ملاقات کرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده اند ولی بعد شنیدم که اصلاً فلانی آشنایی هم نداده است. حرفهای او را زیاد باور نکنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید.
  زن متولد آذر،مادر و پدر و نزدیکان خود را دوست داشته و به آنها علاقه زیادی دارد.برای همین هم نباید از خانواده این زن انتقاد کنید.گاهی شرایط باعث دوری او از خانواده اش می شود.اما او باز هم دلبسته نزدیکانش است.این زن به همان ترتیب به خانواده شما هم احترام خواهد گذاشت.اما احتمال دوست نداشتن آنها وجود دارد.زیرا زن متولد آذر ازهمنشینی با انسان های عاقل،شاد،خوش صحبت و با معمولات لذت می برد.او به همه احترام می گذارد.اما تا حد امکان سعی می کند از انسان هایی که از کارهای خانه بحث می کنند،خسته کننده و بی معلوماتند دوری کند.زنان متولد آذرماه دعوا و سر و صدا را دوست ندارند،گرایش به منطق آنها صحیح تر است.

  رابطه زناشويی متولدين آذر با ساير ماه ها
  فروردین آنها در کنار يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط بايد مراقب روحيه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
  اردیبهشت ازنظر روابط جسمانی تقريباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و يکديگر را ارضا می کنند . برای رسيدن به تعادل بايد هر دو به سهم خود کمی کوتاه بيايند.
  خرداد اين دو با کمی صبر و خويشنتداری می توانند بر مشکلات فايق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
  تیر پيوند زناشويی اين اين دو با يکديگر خوش يمن است و قرين نيکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خويشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
  مرداد متولدين آذر در برخورد با مردادی ها بايد مراقب زبان خود باشند و مردادیها نيز بايد بايد حس برتری جويی خويش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست يابند.
  شهریور چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.
  مهر اين دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار يکديگر زوج کاملی را تشکيل دهند .
  آبان اين دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درايت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
  آذر چون هردوی آنها آدمهايی باهوش و منصف و دادگر هستند به خوبی می توانند از عهده مشکلات برآمده و روی هم رفته ازدواج موفقی داشته باشند.
  دی متولد دی بايد کمی از سختگيریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بيشتری بدهد تا اين ازدواج و پيوند قرين سعادت و خوشا باشد.
  بهمن تنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بين آنها شود خودرايی و يکدنگی آنهاست .
  اسفند اين پيوند به شرطی می توانند قرين سعادت باشد که متولد آذر کمی از لجبازی و خودرايی خود دست بردارد و متولد اسفند نيز روحيه اجتماعی وی را در نظر بگيرد و کمی انعطاف پذير باشد.


  مرد متولد آذر، نماد: قوس


  اگر می خواهید مردی خوش لباس. خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید، او کسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند. چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد.
  هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد، ازدواج کرد، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .
  بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند، اگر شمازنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی شود. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود .
  اگر می خواهید به شما توجه کند، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید. این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است. یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در چذب دختران استادی قدیمی است. طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند. این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود. اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند، روابط وستانه شان رشد می کند.
  مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود، پدر خوبی نیست. اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اماوقتی صدای بچه کوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب درنگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما ا در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.
  اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند،اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می اید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند.
  متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند.
  تصور کنیم شما زنی بی همتا هستید.به عبارت دیگر در نظر مرد متولد آذر چنین هستید.او تحت تأثیر جاذبه شما قرار گرفته و عاشق شما می شود در آن لحظه شما فکر می کنید که از هر نظر پیروز شده اید و تصمیم به ازدواج با او می گیرد.اما او به سبب دلبستگی به تفریح و تازگی ها به شما هم علاقمند شده است.اما آنچه واقعآ عاشق شما است؟
  ممکن است او بلافاصله بعد از پیشنهاد ازدواج برای خوانده شدن خطبه عقد شما را به محضر ببرد.اما تصمیم صحیح این است که به او اظهار دارید که راجع به پیشنهادش فکر خواهید کرد.چون اگر آتش عشق او خیلی زود خاموش شده،از بین برود زندگی زناشویی شما نتیجه خوبی نخواهد داشت.برای همین فقط به خاطر فرصت پیش آمده با این مرد ازدواج نکنید.

  رابطه زناشويی متولدين آذر با ساير ماه ها
  فروردین آنها در کنار يکديگر زندگی خوب و سعادتمندی داشته و فقط بايد مراقب روحيه حساس و زود رنج متولد آذر بود .
  اردیبهشت ازنظر روابط جسمانی تقريباً با هم هماهنگ وسازگار هستند و يکديگر را ارضا می کنند . برای رسيدن به تعادل بايد هر دو به سهم خود کمی کوتاه بيايند.
  خرداد اين دو با کمی صبر و خويشنتداری می توانند بر مشکلات فايق آمده و زندگی توام با سعادتی را داشته باشند.
  تیر پيوند زناشويی اين اين دو با يکديگر خوش يمن است و قرين نيکبختی و سعادت خواهد بود به شرط آنکه هر دو کمی خويشتن داری و صبر از خود نشان دهند .
  مرداد متولدين آذر در برخورد با مردادی ها بايد مراقب زبان خود باشند و مردادیها نيز بايد بايد حس برتری جويی خويش را تا حدی کاهش دهند . و باکمی گذشت به زندگی سعادتمند دست يابند.
  شهریور چون هر دو از انعطاف پذيری خوبی برخورداند می توانند با يکديگر کنار بيايند به شرط آنکه از خودگذشتگی ، مدارا ، درک حق و حقوق يکديگر را فراموش نکنند.
  مهر اين دو به خوبی می توانند مکمل هم باشند و در کنار يکديگر زوج کاملی را تشکيل دهند .
  آبان اين دو با کمی گذشت و صبر و بردباری و درايت می توانند به زندگی خود طراوت و شادابی ببخشند و از آن لذت ببرند .
  آذر چون هردوی آنها آدمهايی باهوش و منصف و دادگر هستند به خوبی می توانند از عهده مشکلات برآمده و روی هم رفته ازدواج موفقی داشته باشند.
  دی متولد دی بايد کمی از سختگيریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بيشتری بدهد تا اين ازدواج و پيوند قرين سعادت و خوشا باشد.
  بهمن تنها عاملی که ممکن است باعث بروز اختلاف بين آنها شود خودرايی و يکدنگی آنهاست .
  اسفند اين پيوند به شرطی می توانند قرين سعادت باشد که متولد آذر کمی از لجبازی و خودرايی خود دست بردارد و متولد اسفند نيز روحيه اجتماعی وی را در نظر بگيرد و کمی انعطاف پذير باشد.
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 17. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


 18. Top | #10
  همکار بخش پزشکی و سلامت

  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  3,772
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  میانگین پست در روز
  2.94
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  111,119
  سپاس ها
  15,066
  سپاس شده 9,372 در 3,820 پست
  داریک
  235
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  111,119 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  21.0% فعالیت
  21.0% فعالیت

  پیش فرض پاسخ : فال ازدواج

  زن متولد دی، نماد: جدی

  عجب زن قدرتمندی ! از آنجا که زن متولد برج دی آکنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فکر وادار می کند، برخی فکر می کنند که اوزنی مرد نماست، اما نیست.
  جالب است بدانید دختران متولد دی اغلب با مردانی شل و ول و گاه ترسو پیوند زناشویی می بندند و به این ترتیب رئیس نان آور خانه می شوند. آنها احساس پدری هم می کنند. البته همه آنها با آدمهای ترسو ازدواج نمی کنند. اگر یک روز در فروشگاه زنی را دیدید که تند تند راه می رود و شوهرش در حالیکه ساک خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش میرود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده اید.
  برخی از این دختران با مردانی ازدواج می کنند که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند، آنها از ته دل به شوهر خود افتخار می کنند، برای اثبات ادعای مادر ستاره شناسی، پیشنهاد می کنم دفعه بعد که سری به بانک زدید، دورو برتان را خوب نگاه کنید پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می بینید. نه نه نه اشتباه نکنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی 30 سال فکر می کنند. آنها شوهری می خواهند که برایشان پدری کند.
  اما مادری دلباخته بچه هاست و می خواهد آنها را در زندگی راهنمایی کند، خطرات را گوشزد کند و برای عبور از موانع به آنها کمک کند. گاهی فضول است و بیش از اندازه در کار بچه ها دخالت می کند و می خواهد بچه ها به خواسته هایی که خودش داشته و نرسیده، برسند. او بسیار دلسوز است و کمک بزرگی برای بچه هاست و هر وقت که لازم باشد آنها را هل می دهد.
  او نمک زمین است، او مادری معرکه است زنی با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات و است. او مامان ? بایدها? ست. گاهی آنقدر جدی می شود که درگیری به وجود می آورد، بویژه وقتی بچه ها نوجوان هستند. سر بچه ها داد می زند:? آن شکلی بیرون نرو، مردم چه فکری می کنند.? چون زن است احساساتی تر از همتای مردش است. اما هیچ وقت او را مثل آبگرمکن در حال جوشیدن نمی بینید.
  او مصمم است که شغلی برای خود دست و پا کند و در آمدی هرچند اندک داشته باشد. اغلب این دختران در زندگی باید هدفی داشته باشند و در پی رسیدن به آن تلاش کنند. دختر متولد برج دی هیچ چیز را راحت به دست نمی آورد. او برای رسیدن به خواسته هایش باید صرفه جویی کند و مثل یک درویش زندگی کند. اگر آدم مثبتی باشد، گرفتاری و رنجها را به حساب تجربه می گذارد و سعی دارد تا از اشتباهات و بدبختی ها درس عبرت بگیرد. اما امان از وقتی که حس شوخ طبعی اش گل کند.
  او دختری با سلیقه و شیک است. (به سر و وضعش نگاه نکنید) قیافه مهربان او دیدنی است. برخی از این دختران سرشار از زیبایی و جذبه هسستند و با هوش و تدبیر خود دیگران را میخکوب می کنند.
  بهتر از این چه می خواهید؟
  زن متولد دی ماه به ازدواج هم مانند یک مسلک نگاه می کند.یعنی باید یک نگاه یک زندگی برنامه ریزی شده داشته و اداره خانه به دست او باشد،و در سایه شوهر خود،به شرایطی که می خواهد،خواهد رسید.اما تصور این که،تمامی زنان دی ماه،شوهر ثروتمند می خواهند،اشتباه است.این زن،در درجه اول به عقل،نزاکت،نیت خوش و ادب،اهمیت می دهد.اگر مرد عاقلی این زن را درک کند،خود را محبوب او کرده و زندگی شادی تشکیل خواهد داد.
  اگر در لحظه تولد،تأثیر ستاره دیگری نباشد،زنان متولد دی ماه نسبت به عشق غریبه اند.این زن در اجتماع مورد پسند و توجه قرار می گیرد،او زنی بسیار ظریف،اصیل و بانزاکت و زیباست.به علاوه خوب می داند،چگونه لباس و آرایش برازنده خود را داشته باشد.همیشه لباس های ساده و شیک و باسلیقه انتخاب می کند.اگر شما مردی هستید که زنی را که عاشق لوکس،بسیار آرایش کرده و جلب توجه کننده می پسندید،نمی توانید این خصوصیات را در زن دی ماه بیابید.و نیز بعد از ازدواج هم،او هرگز طبق سلیقه و خواسته شما لباس نخواهد پوشید.
  زن متولد دی ماه،به دنبال شوهری برتر می باشد.زیرا چنین مردی برای او،اعتماد،راحتی،موفقیت و شهرت را تمثیل می کند.زن دی ماه،مردی برتر از خود را ترجیح می دهد.زنان متولد دی ماه،از زمان تولد،نزاکت و ظرافت به خصوصی دارند.این زن حتی اگر در خانواده ای کوچک بزرگ شده باشد،همیشه فرهنگ و معلومات خود را بالاتر برده و افرادی که آنها را نشناسند،تصور می کنند که از خانواده ای اصیل و نجیب،می باشد.

  رابطه زناشويی متولدين دی با ساير ماه ها
  فروردین اگر پيوندی ميان متولد فروردين و دی صورت گيرد بايد با تحمل و صبر و بردباری و خويشتنداری طرفين برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرين سعادت گردد.
  اردیبهشت زندگی متولدين ارديبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
  خرداد اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند يکديگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
  تیر پيوند زناشويی اين دو در حالت کلی خوش يمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با يکديگر داشته باشند .
  مرداد روابط جسمی بين آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نيز کمی با مدارا و ملاطفت با يکديگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.
  شهریور رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.
  مهر عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.
  آبان اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
  آذر متولد دی بايد کمی از سختگيریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بيشتری بدهد تا اين ازدواج و پيوند قرين سعادت و خوشا باشد.
  دی اين دو بايد سعی کنند در زندگی زناشويی با يکديگر از لاک خود بيرون آمده و احساسات و عواطف درونی خود را بيشتر با يکديگر در ميان بگذارند و در مورد صفات نا خوشايند يکديگر صبور باشند.
  بهمن رابطه زناشويی اين دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف يکديگر با هم کنار می آيند .
  اسفند اين پيوند چشم انداز اميد بخشی را نويد می دهد.


  مرد متولد دی، نماد: جدی


  خدای من! او کسی است که می داند کجا میرود مستقیم رو به جلو!
  مردان متولد این برج تلاش می کنند تا پیشرفت کنند. سیاره آنها کیوان است، کیوان فرمانروایی جدی است و توسط حلقه هایی احاطه شده. پس متولد این برج با حلقه های خودش محدود شده است. آنها دقیقاً می دانند چه کاری را می توانند انجام دهند و آن را به خوبی انجام می دهد، نه کمتر و نه بیشتر. این مردان محدودیتهای خود را شناخته و آنها را رعایت می کنند که گاهی به موفقیتی عظیم می انجامد . در مواقعی دیگر نگرانی ها از اوآدمی خشک مغز می سازند و او قدم از قدم بر نمی دارد و خطر نمی کند و با قوانین دستورات خود را محدود می کند.
  این مردان و پول مثل قفل و کلید باهم جورند.
  متولد این برج تحت تأثیر نشانه خود دقیقاً محافظه کار هستند و همیشه خوش نامی دارند. آنها نگران عقاید مردم هستتندو سعی می کنند در هر کاری اصول و مقررات جاری را رعایت کنند. فکر نکنید آدمهای کسالت آوری هستند، نه واقعاً این طور نیست. آنها به پدر اهمیت زادی می دهند و فکر می کنند سایه پدر همچون روح همیشه بر بالای سر آنها پرواز می کند,(هملت را به خاطر می آورید.) شکایت عمده آنها احساس گناهی است که زجرشان می دهد، مرد متولد این برج حتماً اگر پایش را جای پای پدر بگذارد باز هم از غصه اینکه وظیفه اش را در مقابل پدر به خوبی انجام نداد، او را غذاب می دهد.
  اگر این نگرانی ها ریشه دار باشند اعتماد به نفس او را تضعیف کرده و خرد می شود. اما اگر همین حس مسئولیت پذیری را در راه درست به کار برد، قوی و قویتر می شود. آن وقت آسمان آخرین مرز محدودیت اوست. به دلیل احساساتی که نسبت به پدرش دارد. خودش نیز پدری فعال و سخت گیر خواهد بود. وقتی احساس شادمانی کند، بچه ها را دو چندان شاد می کند و در مواقع دیگر پدری بسیار عاقل است. وقتی بچه ها تکالیفشان را انجام می دهند مصمم و قاطع بالای سر آنهاست و آنها را کنترل می کند وقتی پدر بزگ شود، هر چند می گوید شصت ساله است ولی مثل شانزده ساله ها رفتار می کند.
  مرد متولد برج دی گاه معتاد به کار است. ولی بهتر است قبل از آنکه شما او را با سامسونت، کامپیوتر و ماشین حسابش تنها بگذارید، تمرین کند با آنها به گردش بروید و نشان دهید چقدر به آنها اهمیت می دهید.
  مرد و زن متولد این برج بسیار دلچسب یا ترش رو، شیک و چشم و گوش باز یا ژولیده پولیده و بدبو باشد. برخی از آنها وقتی راه می روند مثل سطل زباله ای هستند که روی دوپا راه می رود، برخی از این مردان از حمام کردن اکراه دارند و فکر می کنند اگر در رگبار گیر بیافتد، تایک هفته حمام نمی خواهند! پیش از انکه بازو به بازوی او قدم بزنید یا برای بینی تان گیره لباس تهیه کنید باید بدانید که همه آنها اینطور نیستند! بعضی بسیار تمیز و مرتب هستند و بوی خوش (ونه عطری مزخرف) از خود در هوا می پیچد.
  چه تمیز چه کثیف مردان متولد این برج معمولاً لاغر و تیره و اغلب کوتاه هستندو کوتاهی قد را با بزرگی شخصیت جبران می کنند. سن آنها در جوانی بیشتر به نظر میرسد. اگر 15 ساله باشند سی ساله به نظر می رسند، اما وقتی به سی سالگی میرسند در جا می زنند. و به آرامی پیر می شود.
  مردان متولد دی ماه،نیز چشم چران هستند.و برخلاف گفته های قبلی،به آسانی به زنان نزدیک شده و ارتباط برقرار می کند.در واقع این مرد چشم چران و هوسران نیست،بلکه رنجیده خاطر شده و به دنبال یافتن زن ایده آل خود می باشد.و این نوع از مردان دی ماه،خیلی کمیاب هستند،اگر مرد متولد دی ماه سریعآ به شما علاقمند شده و به شما نزدیک شود،ابتدا باید راجع به او اطلاعاتی به دست آورید.

  رابطه زناشويی متولدين دی با ساير ماه ها
  فروردین اگر پيوندی ميان متولد فروردين و دی صورت گيرد بايد با تحمل و صبر و بردباری و خويشتنداری طرفين برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرين سعادت گردد.
  اردیبهشت زندگی متولدين ارديبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.
  خرداد اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند يکديگر را کامل کرده و زندگی سعادتباری داشته باشند.
  تیر پيوند زناشويی اين دو در حالت کلی خوش يمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با يکديگر داشته باشند .
  مرداد روابط جسمی بين آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نيز کمی با مدارا و ملاطفت با يکديگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد شد.
  شهریور رابطه اين دو باهم رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.
  مهر عليرغم مشکلات و موانعی که در زندگی زناشويی اين دو به چشم می خورد آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند . متولد مهر بايد عقل و درايت خود را بکار را به کار گيرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصيت پنهان در پشت آن را کشف کند.
  آبان اين دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمينانم زيادی به هم دارند چون سرشار از احساس مسئوليت و وظيفه شناسی اند به خوبی يکديگر را درک کرده و با درايت قادر خواهند بود پيوند زناشويی خود را حفظ کنند و آن را ارفقا بخشند و به سعادت برسند .
  آذر متولد دی بايد کمی از سختگيریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بيشتری بدهد تا اين ازدواج و پيوند قرين سعادت و خوشا باشد.
  دی اين دو بايد سعی کنند در زندگی زناشويی با يکديگر از لاک خود بيرون آمده و احساسات و عواطف درونی خود را بيشتر با يکديگر در ميان بگذارند و در مورد صفات نا خوشايند يکديگر صبور باشند.
  بهمن رابطه زناشويی اين دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف يکديگر با هم کنار می آيند .
  اسفند اين پيوند چشم انداز اميد بخشی را نويد می دهد.
  M.Moein likes this.
  زشت یا زیبا بودن اهمیتی ندارد زیرا که
  چهره ی انسان ها تجلی رفتار ان هاست....

  زیگورات

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  « اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم » 19. کاربر روبرو از پست مفید zigurat سپاس کرده است .


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران تگ شده

کاربران مشاهده کننده موضوع : 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •