دایره رنگ , انتخاب رنگ
.
انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس
خوراک آر اس اس

 

 

مسابقه سفره هفت سین
موضوعات کاربردی موضوعات کاربردي
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دایره رنگ , انتخاب رنگ

 1. Top | #1

  نوشته ها
  555
  تاریخ عضویت
  Sep 2010
  میانگین پست در روز
  0.42
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  6,405
  سپاس ها
  1,565
  سپاس شده 1,126 در 405 پست
  داریک
  0
  6,405 امتیاز ، سطح 1
  6,405 امتیاز ، سطح 1
  99% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  99% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 دایره رنگ , انتخاب رنگ

  ............................................
  ویرایش توسط farnazi : 09-17-2010 در ساعت 04:01 PM 2. Top | #2

  محل سکونت
  تهران, پونک
  تحصیلات
  دانشجو
  نوشته ها
  3,317
  تاریخ عضویت
  Feb 2010
  میانگین پست در روز
  2.18
  تیم فوتبال محبوب
   
  مدل گوشی
   
  امتیاز
  38,683
  سپاس ها
  20,041
  سپاس شده 16,579 در 3,803 پست
  داریک
  0
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  43% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  43% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 دایره رنگ , انتخاب رنگ

  دایره رنگ  دایره رنگ به
  12 بخش تقسیم می‌شود که از آن میان 3 رنگ قرمز،‌آبی و زرد، رنگ اصلی است .
  اگر این سه رنگ را ازدایره رنگ بیرون بکشیم و درجای خود به یکدیگر وصل کنیم ، یک مثلث متساوی الضلاع به دست خواهیم آورد که رنگ قرمز در راس آن ، رنگ زرد در انتهای ضلع راست ورنگ آبی در انتهای ضلع چپ مثلث قرار می‌گیرد . این سه رنگ را
  رنگهای اصلی و درجه اول نامیده‌ایم.

  سه پله رنگی که مابین رنگهای اصلی می‌بینید، در واقع نمایش تلاشی است که این رنگها برای نزدیک‌تر شدن به یکدیگر انجام می‌دهند.

  رنگ قرمز به تدریج با روشن‌تر شده به وسیله آمیزش با زرد و عبور از نارنجی و پرتقالی ‌بالاخره به زرد نزدیک می‌شود و رنگ زرد نیز به همین ترتیب با پذیرش پله به پله رنگ آبی و ایجاد طیفی از سبز و زنگاری به آبی نزدیک می‌شود و با همین روش رنگ آبی را قبول رنگ قرمز و ایجاد طیفی از کاربنی و بنفش بار دیگر به قرمز نزدیک می‌شود.

  اتصال دایره میانی به
  3 طیف،‌ یک مثلث متساوی الاضلاع معکوس، از سه رنگ نارنجی،‌زنگاریو بادمجانی می‌سازد، که در اولی قرمز و زرد، در دومی زرد و آبی و در سومی آبی و قرمز تقریبا به یک میزان جلوه می‌کند. این مثلث دوم معکوس را رنگهای درجه دوم می‌نامیم.

  شش رنگ باقی مانده در اطراف این دو مثلث در دایره رنگ،‌
  رنگهای درجه سوم است که ترکیبهایی غیر منظم و نابرابر از تداخل دو رنگ اصلی است. این چرخه همان گردونه‌ای است که اگرآن را خوب یاد بگیرید می‌توانید از تمام دنیای رنگ عبور کنید.

  مطمئن باشید هنوز هم ترکیب تازه‌ای وجود دارد و از آن رنگی متولد می‌شود که پیامی جدید داشته باشد. شاید که شما حامل این پیام باشید.
  ایران ای سرای من خاکت طوطیای من
  جاویدان بهشت من عشقت کیمیای من 3. 4 کاربر از پست مفید farnazi سپاس کرده اند .


 4. Top | #3

  محل سکونت
  تهران, پونک
  تحصیلات
  دانشجو
  نوشته ها
  3,317
  تاریخ عضویت
  Feb 2010
  میانگین پست در روز
  2.18
  تیم فوتبال محبوب
   
  مدل گوشی
   
  امتیاز
  38,683
  سپاس ها
  20,041
  سپاس شده 16,579 در 3,803 پست
  داریک
  0
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  43% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  43% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 دایره رنگ , انتخاب رنگ , مفاهیم تئوری رنگها

  مفاهیم تئوری رنگها


  تئوری رنگ مفاهیم فراوان، تعاریف مختلف و شیوه های کاربردی متعددی را دربر میگیرد و این اطلاعات میتواند چندین کتاب را پر کند. آنچه در این مطلب بسیار مختصر میخوانید تنها چند مفهوم اولیه و مفید است.

  دایره یا چرخه رنگ

  یک دایره رنگ ابتدایی که در آن رنگهای قرمز، زرد و آبی وجود دارند، در واقع دایره رنگ سنتی در هنرهای تجسمی به شمار می آید. سر آیزاک نیوتون (Sir Isaac Newton) در سال ۱۶۶۶ اولین نمودار رنگ دایره شکل را به وجود آورد. از آن زمان تا کنون، دانشمندان و هنرمندان به مطالعه و طراحی نمونه های متنوع و مختلف این مفهوم اولیه بوده اند.

  اختلاف نظرهای متعدد درباره صحت و برتری یک چیدمان نسبت به دیگری، مدام موجب بروز مناقشاتی در این جمع شده است، اما در حقیقت هر دایره رنگی که ترتیب منطقی رنگهای خالص در آن رعایت شده باشد، موثق و قابل استفاده خواهد بود.


  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  رنگهای اصلی

  در تئوری رنگ سنتی، قرمز، زرد و آبی رنگهای اصلی هستند زیرا دانه های رنگی تشکیل دهنده آنها از ترکیب هیچ رنگ دیگری به وجود نیامده و تمام رنگهای دیگر از ترکیبات مختلف این سه رنگ با یکدیگر به دست می آیند. رنگهای اصلی ، فرعی و ترکیبی رنگهای فرعی
  سبز، نارنجی و بنفش رنگهایی هستند که از ترکیب رنگهای اصلی با یکدیگر حاصل میشوند. محل قرار گیری هر رنگ ثانویه در دایره رنگ، بین دو رنگ اصلی تشکیل دهنده اش است.

  رنگهای ترکیبی

  زرد- نارنجی، قرمز نارنجی، قرمز- بنفش، آبی – بنفش، آبی- سبز و زرد – سبز، این رنگها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود می آیند و در اینجا هم، در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار میگیرند.
  هماهنگی (هارمونی) رنگ
  هماهنگی یا هارمونی به معنای”چیدمان مطبوع اجزاء یک کل” است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتا یک کیک زیبا، جلوه میکند.
  از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم میشود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در او ایجاد میکند. هنگامی که چیزی ناهماهنگ است، یا خسته کننده است یا وحشتناک.


  از طرفی هارمونی بیش از حد نیز به ترکیبی بسیار ملایم و نچسب تبدیل میشود و بیننده را آنطور که باید مجذوب و علاقمند نمیکند و بالعکس عدم حضور آن نیز تصویری به وجود می آورد که هیچ چشمی تحمل دیدن آنرا ندارد.
  مغز انسان هر چیزی را که قابلیت سازماندهی نداشته و نامفهوم باشد، پس میزند. عمل دیدن به حضور یک ساختار منطقی نیاز دارد و هماهنگی رنگی میتواند این علاقه به دیدن و حس تعادل را به وجود بیاورد.
  به طور خلاصه، یکپارچگی مفرط موجب تحریک ناپذیری و پیچیدگی مفرط موجب تحریک بیش از اندازه مغز میشود. تعادل پویا، نتیجه حضور هماهنگی است.

  به هارمونی رنگها در در طبیعت دقت کنید. چند قاعده کلی در ایجاد هارمونی رنگی
  همانطور که گفتیم، تئوریهای رنگ و هارمونی رنگی متعددی وجود دارند. ما در اینجا به معرفی چند فرمول ابتدایی در به کار گیری رنگها میپردازیم.

  چیدمان بر اساس همجواری رنگها

  رنگهای همجوار (پیوسته) یا Analogous Colors، به هر دسته سه تایی از رنگهایی گفته میشود که در دایره رنگ کنار یکدیگر قرار گرفته اند. مانند زرد-سبز، زرد و زرد نارنجی. معمولا در چنین ترکیبهایی، یک رنگ از نظر مقدار، بر دو رنگ دیگر برتری دارد.

  چیدمان بر اساس رنگهای مکمل

  رنگهای مکمل آنهایی هستند که در دایره رنگ، درست در مقابل یکدیگر قرارگرفته اند. مانند قرمز و سبز یا قرمز- بنفش و زرد – سبز. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، درجات مختلف زرد – سبز در برگها، هماهنگی زیبایی با رنگهای قرمز-بنفش گل، ایجاد کرده اند. رنگهای مکمل بالاترین درجه تباین (کنتراست) و ثبات را به وجود می آورند.

  چیدمان بر اساس طبیعت

  طبیعت، بهترین نقطه شروع برای درک و ایجاد هارمونی رنگی است. در تصویر بالا ملاحظه میکنید که زرد، سبز و قرمز چه نقش هماهنگی ایجاد کرده اند و این ترکیب متناسب، لزوما در دو مورد قبل نمیگنجد، اما زیبا و قابل اجرا است.
  ایران ای سرای من خاکت طوطیای من
  جاویدان بهشت من عشقت کیمیای من 5. 4 کاربر از پست مفید farnazi سپاس کرده اند .


 6. Top | #4

  محل سکونت
  تهران, پونک
  تحصیلات
  دانشجو
  نوشته ها
  3,317
  تاریخ عضویت
  Feb 2010
  میانگین پست در روز
  2.18
  تیم فوتبال محبوب
   
  مدل گوشی
   
  امتیاز
  38,683
  سپاس ها
  20,041
  سپاس شده 16,579 در 3,803 پست
  داریک
  0
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  43% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  43% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 پاسخ : دایره رنگ , انتخاب رنگ

  انتخاب رنگ
  هیچیک از نمودارها ، چرخه‌ها و دایره‌های رنگ‌، بیش از این که خودتان ایده داشته باشید ،‌ به دردتان نخواهد خورد.
  کار با رنگ اگر می‌خواهید موثر واقع شود بشتر از همه به تحریک حس خلاقیتتان نیازمند است
  این صفحات فقط می‌توانند حس بازآفرینی شما را تقویت و اجرای آنچه که دلخواهتان است را آسان‌تر کنند. همین ! و بقیه دیگر کار خودتان است.

  نباید نگران باشید ،‌ فقط باید بدانید آنچه می‌خواهید چیست و بعد آرام آرام چیزی که به دنبالش هستید خودش را روشن و واضح نشانتان می‌دهد.

  برداشتن گامهای اولیه راهنمای زیر ، برای پیدا کردن مقصودتان ضروری به نظر می‌رسد:

  گام اول: آن مطلبی که با زبان رنگ می‌خواهید به بیننده بگویید،‌در اندیشه خود آماده داشته باشید.

  گام دوم: یک رنگ اصلی ، که سخنگوی پرقدرتی برای بیان آن مطلب باشد،‌ پیدا کنید.

  گام سوم: رنگهای دیگری که در اطراف این سخنگو می‌چینید،‌ باید باسخنگوی شما همزبان باشد.

  گام چهارم: آن گاه به عنوان یک رهبر طرح وارد شوید و اینجا و آنجا سلیقه هنری خود را در چیدن این ابزارهای فنی دخالت دهید.

  ردیف چهارم هر گروه رنگ ، فرضا شماره 4 از گروه اول که رنگ اصلی قرمز است، باحرکت به سمت عقربه ساعت، می‌کوشند تا اندک اندک و با درهم‌آمیختگی بیشتر با زرد از رنگ اصلی خود دور و به رنگ اصلی بعدی که زرد است نزدیک‌شود(‌زرد شماره 36) در این چرخه رنگ هر رنگ اصلی پس از 3 پرش ، ضمن ترکیب تدریجی با رنگ اصلی بعدی ، بالاخره جای خود را به رنگ اصلی بعدی می‌دهد، که در این مورد زرد شماره 36 است. به همین ترتیب زرد با سه پرش ضمن آمیختن با آبی بالاخره جای خود را به آبی شماره 68 می‌دهد و آبی نیز به نوبه خود با 3 پرش ضمن آمیختن با قرمز ، سرانجام به همان قرمز شماره 4 می‌رسد.

  به این ترتیب در اولین و دومین گامی که قرمز برای نزدیکی به زرد بر‌می‌دارد، هنوز قرمز غالب است و به همین دلیل این دو رنگ را مشابه رنگ اصلی می‌گویند.


  همچنین دومین و سومین گامی که آبی به سمت قرمز برمی‌دارد،‌ به این دلیل که کاملا به قرمز نزدیک می‌شود، بازهم مشابه قرمزگویند. پس از هر رنگی درچرخه رنگ با دو رنگ سمت راست و دو رنگ سمت چپ خود مشابه خوانده می‌شود،‌ با این تفاوت که نخستین رنگ چسبیده به رنگ اصلی را مشابه نزدیک و دومین رنگ را مشابه دور می‌خوانیم.

  به همین ترتیب است رنگهای متضاد هر رنگ که 3 پرش لازم را برای نزدیکی به رنگ بعد انجام داد،‌بالاخره به رنگ اصلی بعد یعنی متضاد خود می‌رسد و از آنجا که اولین مشابه این متضاد نیز بسیار به آن نزدیک است، پس هر رنگی با ردیف چهارم و پنجم پس از خود متضاد خوانده می‌شود. در اینجا نیز ردیف چهارم متضاد نزدیک وردیف پنجم را متضاد دور می‌گوییم.


  ستون مقابل هر رنگ ،‌که با آن رنگ همقطر قرار می‌گیرد، در چرخه رنگ مکمل آن رنگ نامیده شده است.

  شما می‌توانید پرشهای بین دو رنگ اصلی را که در اینجا فقط 3 پرش است به بی‌شمار پرش بدل کنید. همچنان که می‌توانید درجات سایه‌های سیاه (‌ shade) هر رنگ را ، که در اینجا فقط با سه پله نمایش داده شده و درجات سایه‌های روشن(tint)‌ هر رنگ را ، که در اینجا با چهار پله آمده، به تعداد بسیار بیشتری افزایش دهید. چرخه رنگ فقط یک الگوی محدود برای بیان نمایش امکانات ایجاد تنوع در هر رنگ است، نه نهایت امکانت آن .
  ایران ای سرای من خاکت طوطیای من
  جاویدان بهشت من عشقت کیمیای من 7. کاربر روبرو از پست مفید farnazi سپاس کرده است .


 8. Top | #5

  مـدیـر بخش هــنــر


  محل سکونت
  mashhad
  نوشته ها
  1,519
  تاریخ عضویت
  Jun 2010
  میانگین پست در روز
  1.08
  تیم فوتبال محبوب
   
  امتیاز
  40,345
  سپاس ها
  8,275
  سپاس شده 3,657 در 1,195 پست
  داریک
  0
  40,345 امتیاز ، سطح 88
  40,345 امتیاز ، سطح 88
  28% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 655
  28% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 655
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 رنگهـــا

  رنگهـــا

  رنگها تاثیرات فروانی برروحیه و رفتار انسانها می گذارند و حالات روانی وعاطفی آنان را شدیداً تحت تاثیر قرار می دهند.رنگها هر یک حاوی پیامی خاص به بینندگان می باشند که این موضوع از قدیم الایام مورد برسی و تحقیق دانشمندان و روانشناسان بوده و در دهه های اخیر در مباحث روانشناسی رنگها تحقیقات و کندوکاوهای فراوان و مفصل صورت پذیرفته است.
  متاسفانه در شرایط فعلی، در مدارس،بیشتر از رنگ خاکستری استفاده می شود. در حالی که خاکستری رنگ بی رنگی است.نه تیره است نه روشن و از هر گونه تحرک و یا گرایش روانی رهاست.(خنثی است)نه تنش زاست ونه تنش زدا.متداول شدن استفاده از این رنگ در مدارس، شاید به علت چرک تاب بودن آن است که در نتیجه تاثیرات روانی آن نادیده گرفته می شود.
  ·من در اینجا برای هرچه بهتر استفاده کردن و بکار بردن رنگها در فضاهای مورد نظرتان توضیحاتی می دهم:

  تیرگی و روشنی:

  رنگهای تیره از جنبه بصری انسان پیشروی می کنند به این سبب دیوارهای تیره رنگ،اتاق را کوچکتر نشان میدهند.متقابلاً رنگهای روشن پسروی داشته فضا را بزرگتر می نمایند.

  سردی و گرمی:

  تجربه ثابت کرده انسان می تواند به وسیله رنگ،تا هفت درجه گرما یا سرما را در محل کارش حس کند.هر وقت که با رنگ ابی یا سبز مواجه می شود،احساس سردی و موقعی که رنگ قرمز یا نارنجی را می بیند گرما را احساس کند.

  کیفیت:

  رنگهائی که از تجزیه نور سفید حاصل می شوند دارای حداکثر در خشش هستند.این رنگها در مقایسه با ارزش غیر خالص خود دارای حالت پیش روی کننده هستند، زرد خالص نسبت به زردی که با سفید یا سیاه ترکیب شده باشد معترض تر می نماید. در پارهای موارد هنگام تغییر ارزش رنگ، رابطه کیفی به رابطه تیره و روشن یا سرد و گرم بدل شده اثر فضایی رنگ تغییر می کند.

  کمیت:

  دو عامل، قدرت رنگی هر رنگ را مشخص می کند، یکی میزان درخشندگی و دیگری کمیت یا وسعت سطح رنگ. رنگهای با درخشندگی متوسط و کم در سطح وسیع غلیظتر به نظر می آید اما رنگ رقیق در سطح وسیع باز هم کم رنگ تر می شود.

  مکان رنگ:

  بر حسب این که رنگ در سقف، دیوارها یا در کف قرار داشته با شد،اثرات خاصی در انسان بوجود می آورد که دقت در ویژگیهای آن واجد اهمیت است. رنگهای گرم روشن از بالا تحریک کننده،از طرفین گرما بخش و در کف حالت بالا رونده دارند.رنگهای گرم تیره از بالا متین، از طرفین محدود کننده و در کف اطمیینان بخش هستتند.
  رنگهای سرد روشن از بالا آرام بخش، از طرفین وسعت بخش و ببر زمین نرم و لطیفند.رنگهای سرد و تیره از بالا تهدید کننده و از جوانب مالیخولیائی و در پائین سنگین و طاقت فرسا به نظر می آیند.


  رنگها اثرات روانی مختلفی در شرایط سنی متفاوت دارند که به طور کلی اثرات روانی رنگهای اصلی بر روی انسان عبارتند از:


  رنگ زرد:

  این رنگ بر خلاف نظر عامه از لحاظ تربیتی و استفاده در مکانهای آموزشی حائز اهمیت است.حالت گرم کننده دارد و روشن ترین رنگ در میان کلیه ته رنگهاست. رنگ زرد، تراکمی از سفیدی و رنگ خوشحالی و شادابی و نشاط و آرامش است،سمبل آخرت،شگفتی و نور خورشید است.و به عروج انبیاء و شادمانی می ماند، نشان روشنی،هوشمندی،روشنفکری است،صاحبنظران روانشناسی رنگها معتقدند،اگر زرد به مقداری آبی تمایل داشته باشد،آن قسمت از مغز را که حالت جهش فکری دارد،تحریک کرده افزایش میزان حضور ذهن در افراد را سبب می شود و عامل تقویت حافظه است.

  رنگ قرمز:

  رنگی مثبت، متجاوز و مهیج است، فشار خون را بالا می برد در نتیجه برای افراد عصبی بسیار مضر است،هنگام تغزیه فوق العاده اشتها آوراست ، سمبلی از خون وعشق،در جائی که عشق،محبت،صفا و گل وگیاه و زیبایی باشد،نشانگر اوج عشق و در جائی که جنگ، پستی وشیطان صفتی حاکمیت داشته باشد،اوج غضب،شهامت و خطر را می رساند.(برای به هیجان درآوردن بچه های منزوی و گوشه گیر بسیار مفید است).

  رنگ آبی:

  رنگی است صاف و روشن، همواره بی تحرک و ناشکیبا و در عین حال فعال ، برد بار وصبور ،رنگی امیدوار کننده و مقدس،کنبدهای مساجد و مناره های آبی که مانند پلی بین آسمان و زمین محسوب می شوند نشانگر همین موضوع می باشند، از فراموشی می کاهد.


  رنگ سبز:

  تر کیبی از دو رنگ آبی و زرد است.این رنگ بیانگر جوانی و ایمان،عشق،عقیده دینی،توکل ،فنانا پذیری ،لطافت ، تقدیس و معنویات می باشد. چون نرمش پذیری را به دنبال دارد برای سنین بین 10 تا 16سالگی که این افراد دوران بحرانی بلوغ را می گذرانند مناسب است .مثلا برای رنگ آمیزی مدارس راهنمایی (سبز روشن).

  رنگ نارنجی:

  از ترکیب دو رنگ قرمز و زرد،از آنجا که هر دو از رنگهای گرمند دارای جذابیت و هیجان زیاد است.در گوارش غذا موثر است،آرامش دهنده و مسکن می باشد،بیانگر آمادگی و فعالیت است،برا بچه در سنین کودکی رنگ بسیار مفیدی است مثلا برای رنگ آمیزی کودکستانها مناسب است.

  رنگ بنفش:

  از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی حاصل می شود،ترکیبی از تسکین دهی و هیجان دارد در افراد کم خواب درجات خواب را بالا می برد، چون رنگی هنری است برای رنگ آمیزی کارگاههای هنرستان نوع کمرنگ این رنگ مناسب است
  قلم رنگ بردار و رنگ دلخواهتو روی تابلو زندگی بزن
  نذار دیگران رنگ دلخواهشون روی تابلوی زندگیت بزنن
  شرمنده با کلی خجالت اگه انگشتت خسته نشده لطف کن و دکمه سپاس را بفشار


 9. 2 کاربر از پست مفید tach1993t سپاس کرده اند .


 10. Top | #6

  محل سکونت
  تهران, پونک
  تحصیلات
  دانشجو
  نوشته ها
  3,317
  تاریخ عضویت
  Feb 2010
  میانگین پست در روز
  2.18
  تیم فوتبال محبوب
   
  مدل گوشی
   
  امتیاز
  38,683
  سپاس ها
  20,041
  سپاس شده 16,579 در 3,803 پست
  داریک
  0
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  38,683 امتیاز ، سطح 86
  43% کامل شده
  امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  43% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 517
  0% فعالیت
  0% فعالیت

  New 07 پاسخ : دایره رنگ , انتخاب رنگ

  رنگ

  دراوایل قرن نوزدهم تاثیر و تحلیل منطقی رنگ علاقه عموم را به خود جلب کرد پیشرفت در صنعت شیمی رنگ سبک و عکاسی رنگی میزان علاقه عمومی به رنگ را افزایش داد ولی این علاقه موقتی به رنگ تقریبا سراپا بصری و دارای ویزگیهای مادی است و با دید معنوی و احساس بررسی نمی شود رنگ ها نیروها و انرزیهای درخشنده ای هستند که چه نا خداگاه روی ما اثر مثبت و منفی خواهند داشت .

  فقط کسانی که عاشق رنگ هستند می توا نند زیبایی و کیفیت ذاتی آن را درک کنند . رنگ موهب خود را به همه تقدیم میکند ولی رموز و اسرار پنهان خود را فقط برای علاقمند واقعی آشکار می سازد .
  ایران ای سرای من خاکت طوطیای من
  جاویدان بهشت من عشقت کیمیای من 11. کاربر روبرو از پست مفید farnazi سپاس کرده است .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. خصوصیات دایره
  توسط Saniya.tanha در انجمن هنر های تجسمی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-06-2010, 10:20 AM
 2. سرنوشت: انتخاب یا شانس؟
  توسط sajadb در انجمن روانشناسی عمومی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-26-2010, 10:20 PM
 3. دایره
  توسط Ramin در انجمن نجوم و اخترشناسی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-15-2010, 10:33 AM
 4. دایره
  توسط Ramin در انجمن ریاضی و فیزیک
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-03-2010, 01:24 PM

کاربران تگ شده

کاربران مشاهده کننده موضوع : 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •