علیزاده كنسرت گروه «هم‌آوایان» را با خوانندگی «محمد معتمدی» امشب و فردا شب در سالن همایش های برج میلاد به صحنه می برد. بخش نخست كنسرت به زبان آذری اجرا خواهد شد و این در حالیست كه هیچكدام از اعضای گروه، آذری زبان نیستند. بخش دوم برنامه به گلچینی از ادبیات ایران در قالب شعرهای كلاسیك و نو از سلمان ساوجی، مولانا، شهریار و نیما یوشیج اختصاص خواهد داشت. علیزاده پیشتر در نشست خبری تور كنسرت خود با گروه «هم آوایان» با ابراز علاقه برای اجرای موسیقی در مناطق مختلف ایران، گفته بود: هر منطقه از ایران دارای فرهنگ و موسیقی بسیار زیبا و متفاوت خود است كه درنظر داریم برای اجرا در استان های مختلف، از خواننده یا نوازنده های بومی همان منطقه استفاده كنیم.

وی همچنین در مورد همراهی هم آوایان خانم در این كنسرت گفته بود كه زنان بخش موثری از جامعه هستند و باید به حضور پررنگ آنها در تمامی عرصه ها احترام گذاشت. علیزاده تاكید كرده بود كه موسیقی ایران در همه جا جریان دارد و تصور نكنید تهران بخاطر داشتن ساختمان‌های بلند و خیابان‌های عریض، بافرهنگ‌تر است و بدانیم كه فرهنگ در همه جای ایران جاری است. این پژوهشگر و هنرمند حوزه موسیقی، اجرای كنسرت برای تمام شهرستان ها را آرزوی دیرینه خود دانسته و نیز گفته بود به این مقوله نگاه اقتصادی ندارد.

كنسرت گروه «هم‌آوایان» پس از تهران، ۱۸ و ۱۹ مهر ماه در شیراز، ۲۲ مهر ماه در آمل، ۲۶ مهر ماه در كرمانشاه و ۲۷ و ۲۸ مهر ماه در رشت برگزار خواهد شد و در دوم و سوم آبان ماه نیز در تبریز اجرا می شود. محمد معتمدی خواننده گروه «هم‌آوایان» اجرا در كنار استاد علیزاده، هم آوایی با چند خواننده دیگر و آوازخوانی به زبان آذری را سه دلیل اصلی همراهی خود با این گروه عنوان كرده است.